MES
15497
page-template-default,page,page-id-15497,page-child,parent-pageid-15490,bridge-core-2.9.1,qode-page-transition-enabled,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered_from_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-27.5,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.7.0,vc_responsive

MES

Specializuojamės prekių, paslaugų ir firmų įvaizdžio, prekių ženklų kūrimo srityje. Įvaizdis turi pakankamai didelę įtaką vartotojui, kai šis renkasi paslaugas ar prekes. Tokia reklama išryškina prekių ir paslaugų naudingas ar patrauklias vartotojui savybes, formuoja pirkėjo nuostatas palankia firmai kryptimi. Skirtingai nuo tekstinės reklamos, perduodančios informaciją, vaizdu perteiktos savybės, idėjos ar teiginiai turi kitokį, emocinio pobūdžio poveikį, trunkantį ilgiau.

 

Mūsų darbo principas — įsigilinti į kliento poreikius ir sukurti individualius sprendimus. Sugalvojame reklaminius šūkius, pateikimo stilių ir kita. Taip pat — įvairių pardavimo akcijų turinio perteikimo būdą ir vizualinį pavidalą. Be abejo, kuriame ne tik plakatus, bet ir bukletus bei kitokių formatų reklaminę produkciją. Labai dažnai mūsų sukurti įvaizdiniai siužetai tarnauja kaip pagrindas tolimesnei įvairiapusei reklaminei kampanijai: klipams, baneriams, web sprendimams, spaudiniams ir t.t.

Lauko reklaminių stendų sistema

Šiai dienai mūsų įmonė Šiauliuose bei Šiaulių apskrityje įrengė ir eksploatuoja didžiausią šiaurės Lietuvoje reklaminių stendų sistemą (virš šimto plokštumų).

 

Ekspertų vertinimu, lauko regionuose pagal pastebimumą ir efektyvumą lauko reklama yra antroje vietoje po respublikinių televizijos kanalų, o vertinant kainos ir kontaktų (efektyvumo) santykį, be jokios abejonės — pirmoje. Tokio pobūdžio reklaminė kampanija pasižymi ypatingai dideliu kontaktų skaičiumi ir yra efektyviausia, kai vykdomi ilgalaikiai projektai bei periodiškai keičiamos eksponavimo vietos, kad būtų apimami įvairūs potencialių klientų srautai.

 

Mūsų lauko reklamos stendai (daugiausia 6×3 m) išdėstyti: Šiauliuose, Mažeikiuose, Kuršėnuose, Joniškyje, Radviliškyje ir kt. Jie yra pačiose judriausiose vietose: šalia didžiųjų prekybos centrų, sankryžose, prie įvažiavimų į miestą, pramoniniuose rajonuose.

 

Bendradarbiaujame su visomis didžiausiomis Lietuvos media agentūromis bei teikiame paslaugas tokiems rinkos dalyviams kaip TOPOCENTRAS, AVITELA, IKI, KUBAS, AKROPOLIS, SAULĖS MIESTAS, ERMITAŽAS, TOYOTA ir t.t. Be to, puikiai suprantame ir mažesnių įmonių lūkesčius bei galimybes. Smulkusis verslas mums taip pat be galo svarbus — jiems visada turime paruošę keletą išskirtinių EKSTRA pasiūlymų, netgi kompleksinių komunikacijos sprendimų ženkliai mažesniam biudžetui.

Komanda

Direktorė

Zita Kazlauskienė
admin@2ra.lt
+370 657 74443

Komercijos direktorius
Audrius Kondrotas
vadyba@2ra.lt
+370 657 74444