Aktualijos
15524
page-template,page-template-page-no-title,page-template-page-no-title-php,page,page-id-15524,page-child,parent-pageid-15511,bridge-core-2.9.1,qode-page-transition-enabled,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered_from_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-27.5,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.7.0,vc_responsive
Aktualijos
Aktualijos

Kas naujo Šiauliuose? Kas vyksta? Ką reikėtų žinoti? Apie visas Šiaulių miesto ir apskritai kiekvienam iš mūsų svarbiomis aktualijomis Lina Venckutė kalbasi su įvairių tarnybų atstovais. Bendraujame su šiomis tarnybomis: VALSTYBINĖS DARBO INSPEKCIJOS ŠIAULIŲ SKYRIUS, ŠIAULIŲ APSKRITIES KELIŲ POLICIJA, PRIEŠGAISRINĖS APSAUGOS IR GELBĖJIMO DEPARTAMENTO ŠIAULIŲ VALDYBA, VALSTYBINĖS MAISTO IR VETERINARIJOS TARNYBOS ŠIAULIŲ DEPARTAMENTAS, ŠIAULIŲ APSKRITIES VALSTYBINĖ MOKESČIŲ INSPEKCIJA, ŠIAULIŲ POLICIJOS BENDRUOMENĖ, UŽIMTUMO TARNYBOS ŠIAULIŲ APSKRITIES SKYRIUS, RESPUBLIKINĖ ŠIAULIŲ LIGONINĖ.

Laidos įrašas (2023-03-20): „Tarnybos informuoja”.
Skaityti daugiau
Laidoje "Tarnybos informuoja" bendravome su Valstybinės Darbo Inspekcijos Šiaulių skyriaus, vyriausiosiomis darbo inspektorėmis: Vilija Visockiene ir  Karolina Vyniautaite. Išklausėme apie nelaimingų atsitikimų darbe, įvykusių 2022–aisiais metais apžvalgą ir priežastis, bei diskutavome apie viršvalandžius ir kada pailgėjusi darbo laiko trukmė nelaikoma viršvalandžiais.
Uždaryti
Laidos įrašas (2023-03-20): „Aktualijos iš pirmų lūpų” su Andriumi Kubiliumi.
Skaityti daugiau
Apie Prezidento Gitano Nausėdos vizitą Europos Parlamente Strasbūre, kovo 13-16 dienomis čia vykusios plenarinės sesijos aktualijas, pokalbis su europarlamentaru, Europos liaudies partijos frakcijos nariu, Andriumi Kubiliumi.
Uždaryti
Laidos įrašas (2023-03-16): Pokalbis su Sonata Janauskiene.
Skaityti daugiau
Sonata Janauskienė – Lopšelio/darželio Ežerėlis Direktoriaus pavaduotoja ugdymui, dainų atlikėja,  autorė bei pradedančioji fotografė.  
Uždaryti
Laidos įrašas (2023-03-15): 4 laida. „Pilietiškumo dėlionė“.
Skaityti daugiau
Su Liudu Ramanausku ir Romu Sadausku diskusijoje žurnalistas Šarūnas Černiauskas, po kurio tyrimų viešumon iškilo sankcijas apeidinėjantys Lietuvos verslininkai.
Uždaryti
Laidos įrašas (2023-03-13): Pokalbis su Bendruomenės pareigūnų grupės vyresniąja tyrėja Toma Vaitkevičiene.
Skaityti daugiau
Diskusija apie smurtą artimoje aplinkoje, ir apie konkursą – “Prevencija 360 laipsnių kampu“.  
Uždaryti
Laidos įrašas (2023-03-10): 3 laida. „Pilietiškumo dėlionė“.
Skaityti daugiau
Kas vyksta Sakartvele – protestų dalyvės pasakojimas. Iš pirmų lūpų. Pokalbis su Liudu Ramanausku ir Regina Jagorova Askerova.
Uždaryti
Laidos įrašas (2023-03-09): Pokalbis su istoriku, Šiaulių muziejaus „Aušra“ direktoriumi, Raimundu Balza.
Skaityti daugiau
Pokalbis su istoriku, Šiaulių muziejaus „Aušra“ direktoriumi, Raimundu Balza. Diskusija apie dvigubą šventę – Šiaulių „Aušros“ muziejaus įkūrimo 100-metčio minėjimą, bei Kovo 11-ąją.
Uždaryti
Laidos įrašas (2023-03-06): „Tarnybos informuoja” pokalbis su Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Šiaulių priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyriaus vyriausiuoju specialistu Gintaru Zoniu ir Civilinės saugos skyriaus vyriausiuoju specialistu Egidijumi Baltramaitčiu.
Skaityti daugiau
Pokalbis apie saugų elgesį ant užšalusio vandens telkinio, diskusija apie gaisrus, dėl kieto kuro krosnių, taip pat diskusija apie gaisrus atvirose teritorijose (žolės gaisrai).
Uždaryti
Laidos įrašas (2023-03-02): Pokalbis su Šiaulių apskrities krepšinio lygos atstovais.
Skaityti daugiau
Pokalbis su Šiaulių apskrities krepšinio lygos atstovais. Lygos vadovas Marijus Zaveckas, vyriausioji sekretorė –  Oksna Kačerauskaitė ,Sekretorė/Filmuotoja –  Ingrida Bulskienė  ir laikininkė Kamilė Grušaitė . Aptarėme varžybų klausimus, Kaip bus žaidžiama atkrinamose varžybose, kiek numatoma varžybų, ir kaip bus apdovanojamos komandos. Taipogi kalbinome krepšinio atstoves, kurios  papasakojo apie savo pareigas, ir ką joms reiškia krepšinis.
Uždaryti
Laidos įrašas (2023-03-01): 2 laida „Pilietiškumo dėlionė“
Skaityti daugiau
Laida apie tai, kas vyksta aplink, Rusijos agresijos prieš Ukrainą pasekmes Lietuvai ir pasauliui, pilietinės visuomenės svarbą, dezinformaciją ir gebėjimą ją atpažinti, kultūros įtaką kuriant imperialistinę visuomenę ir kaip išlikti atspariems išorės grėsmėms. „ Ar mūsų savivalda degraduoja? “ Diskusija su žurnalistais Liudu Ramanausku, Romu Sadausku, Algimantu Mikelioniu.
Uždaryti
Laidos įrašas (2023-02-27): „Tarnybos informuoja”. Pokalbis su Bendruomenės pareigūnų grupės vyresniąja tyrėja Toma Vaitkevičiene.
Skaityti daugiau
Laidoje "Tarnybos informuoja" šnekučiavomės su Bendruomenės pareigūnų grupės vyresniąja tyrėja Toma Vaitkevičiene. Šnekučiavomės – kaip turėtų elgits ir kaip neturėtų elgtis pilietiškas žmogus, diskutavome apie policijos pareigūno profesiją, bei aptarėme vagysčių ir kitų turtinių nusikaltimų reiškinius, bei kaip nuo jų apsisaugoti.
Uždaryti
Laidos įrašas (2023-02-20): „Tarnybos informuoja”. Pokalbis su Vyriausiąja veterinarijos gydytoja inspektore Ingrida Stankuviene.
Skaityti daugiau
Laidoje "Tarnybos informuoja" šnekučiavomės su Vyriausiąja veterinarijos gydytoja inspektore, laikinai vykdančia patarėjos funkcijas Ingrida Stankuviene. Kalbėjomės apie per maistą plintančių infekcijų protrūkių prevenciją iki mokyklinio ugdymo įstaigose. (rankų higiena, kryžminės taršos prevencija, aplinkos higiena, temperatūrinio režimo kontrolė, dažniausios per maistą plintančios infekcijos ir kt.)
Uždaryti
Laidos įrašas (2023-02-15): 1 laida „Pilietiškumo dėlionė“.
Skaityti daugiau
Diskusija apie pilietiškumą, patriotizmą ir meilę su žurnalistais Liudu Ramanausku, Romu Sadausku ir Žygimantu Buržinsku, istoriku, Merkinės krašto muziejininku.
Uždaryti
Laidos įrašas (2023-02-13): „Tarnybos informuoja” pokalbis su Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Šiaulių priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyriaus vyriausiuoju specialistu Gintaru Zoniu ir Civilinės saugos skyriaus vyriausiuoju specialistu Egidijumi Baltramaitčiu.
Skaityti daugiau
"Tarnybos informuoja" laidoje vyko pokalbis su Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Šiaulių priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyriaus vyriausiuoju specialistu Gintaru Zoniu ir Civilinės saugos skyriaus vyriausiuoju specialistu Egidijumi Baltramaitčiu. Diskutavome apie gaisrų priežastis ir saugų elgesį namuose, bei  dūmų detektorių įrengimą, taip pat apie rinkiminių apylinkių gaisrinę saugą, dar aptarsime saugų elgesį ant ledo.
Uždaryti
Laidos įrašas (2023-02-10): „Aktualijos  iš pirmų lūpų“.
Skaityti daugiau
"Aktualijos  iš pirmų lūpų“ laidoje su manimi šnekučiavosi:  Šiaulių rajono vietos veiklos grupė, kurios pirmininkas Polivas Zaveckas, financininkė Kristina Burke – Žilinskienė ir viešųjų ryšsių specialistė Akvilė Petrulaitytė. Diskutavome apie kaimo plėtrą, apie pagalbą įsisavinant Europos Sąjungos lėšas Šiaulių rajone.
Uždaryti
Laidos įrašas (2023-02-06): „Tarnybos informuoja“ pokalbis su Respublikinės Šiaulių ligoninės viešųjų ryšių specialiste Zita Katkiene.
Skaityti daugiau
Diskutavome apie  garbės piliečio, Urologijos skyriaus įkūrėjo gydytojo urologo Alfonso Stakėno  atminimo lentos  atidengimą, buvusią jo veiklą ir nuopelnus.
Uždaryti
Laidos įrašas (2023-02-02): Pokalbis su Ukrainiečių integracijos centro „Malva” įkūrėjomis Regyna Stulginskiene, ir Žana Tolstikova.
Skaityti daugiau
Kalbėjomės apie Ukrainiečių integracijos centrą „Malva“, iššūkius, su kurias vis dar susiduria atvykėliai, jų integraciją, įvairias veiklas Šiauliuose ir Lietuvoje, bei „Malva“ įkūrėjos papasakojo, kuo galime padėti Šiauliuose įsikūrusiems atvykėliams.
Uždaryti
Laidos įrašas (2023-01-30): „Tarnybos informuoja”. Pokalbis su Valstybinės Darbo Inspekcijos Šiaulių skyriaus patarėju, vyriausiuoju darbo inspektoriumi Stasiu Joneikiu ir Vyriausiąja darbo inspektore Jolita Grigaitiene.
Skaityti daugiau
Pokalbis  apie  Tėvystės atostogas vaikui prižiūrėti, naujai atsiradusią galimybę dirbti sutrumpintą darbo laiką, bei meteorologinių sąlygų įtaką saugiam darbų vykdymui, taip pat apie privalomos apsaugos priemones nelaimingų atsitikimų prevencijai.
Uždaryti
Laidos įrašas (2023-01-23): „Tarnybos informuoja” pokalbis su Justu Šateika, Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos Šiaulių departamento Vyriausiuoju veterinarijos gydytoju-inspektoriumi..
Skaityti daugiau
Laidoje „Tarnybos informuoja“  viešėjo Justas Šateika Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos Šiaulių departamento Vyriausiasis veterinarijos gydytojas-inspektorius. Šnekučiavomės apie gyvūnų augintinių ženklinimą, keliavimą su gyvūnais augintiniais, gyvūnų augintinių veisimą ir prekybą, reikalavimus norit parduoti išveistus gyvūnus, skelbimų talpinimą į internetinius portalus. Taip pat aptarėme klausimus, dėl žiauraus elgesio su gyvūnais, pavojingų šunų veislių laikymo reikalavimus.
Uždaryti
Laidos įrašas (2023-01-19): Pokalbis su Šiaulių apskrities krepšinio lygos atstovais.
Skaityti daugiau
Laidoje šnekučiavomės su studijos svečiais lygos vadovu Marijumi Zavecku, lygos valdybos nariais Mantu Jankūnu ir Edvinu Dakaniu.  
Uždaryti