Aktualijos
15524
page-template,page-template-page-no-title,page-template-page-no-title-php,page,page-id-15524,page-child,parent-pageid-15511,bridge-core-2.9.1,qode-page-transition-enabled,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered_from_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-27.5,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.7.0,vc_responsive
Aktualijos
Aktualijos

Kas naujo Šiauliuose? Kas vyksta? Ką reikėtų žinoti? Apie visas Šiaulių miesto ir apskritai kiekvienam iš mūsų svarbiomis aktualijomis Lina Venckutė kalbasi su įvairių tarnybų atstovais. Bendraujame su šiomis tarnybomis: VALSTYBINĖS DARBO INSPEKCIJOS ŠIAULIŲ SKYRIUS, ŠIAULIŲ APSKRITIES KELIŲ POLICIJA, PRIEŠGAISRINĖS APSAUGOS IR GELBĖJIMO DEPARTAMENTO ŠIAULIŲ VALDYBA, VALSTYBINĖS MAISTO IR VETERINARIJOS TARNYBOS ŠIAULIŲ DEPARTAMENTAS, ŠIAULIŲ APSKRITIES VALSTYBINĖ MOKESČIŲ INSPEKCIJA, ŠIAULIŲ POLICIJOS BENDRUOMENĖ, UŽIMTUMO TARNYBOS ŠIAULIŲ APSKRITIES SKYRIUS, RESPUBLIKINĖ ŠIAULIŲ LIGONINĖ.

Laidos įrašas (2024-03-04): 2024-03-04 Aktualijos iš pirmų lūpų – Tarnybos informuoja
Skaityti daugiau
Laidoje "Tarnybos informuoja" svečiavosi Aplinkos apsaugos departamento prie Aplinkos ministerijos, Šiaulių valdybos Šiaulių aplinkos apsaugos skyriaus vedėjas Valdas Glazauskis ir Telšių aplinkos apsaugos skyriaus vedėja Renata Stankuvienė. Su pašnekovais kalbėta apie atliekas, kurios pavasarį bado akis, kur galima kreiptis pamačius nesutvarkytas atliekas ir ar galima kažkur kreiptis? Tai pat apie nuo sausio 1 įsigaliojusį pakeitimą dėl išmetamųjų automobilių teršalų ar pareigūnai gali jau naikinti techninės apžiūros galiojimą automobiliui neatitinkančiam nustatytų išmetamųjų dujų normų? Kalbėta ir apie medžių genėjimą, kokia tvarka tai daroma, bei kokie yra apsauginiai reikalavimai dėl augalinės kilmės atliekų deginimo.
Uždaryti
Laidos įrašas (2024-02-28): 2024-02-28 Aktualijos iš pirmų lūpų su Roma Janušoniene
Skaityti daugiau
Laidoje "Aktualijos iš pirmų lūpų" su Roma Janušoniene kalbėsimės apie artėjantį tarybos posėdį ir Šiaulių miesto aktualijas.
Uždaryti
Laidos įrašas (2024-02-26): 2024-02-26 Aktualijos iš pirmų lūpų – Tarnybos informuoja
Skaityti daugiau
Laidoje svečiavosi Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos, Maisto ir veterinarijos politikos departamento, Maisto skyriaus patarėja, laikinai vykdanti vedėjos funkcijas Ona Keblienė su kuria pakalbėta apie tai kokio ženklinimo maistas bus pardavinėjamas su pasibaigusiu galiojimu, kokie pagrindiniai reikalavimai taikomi pardavėjams parduodantiems tokį maistą, kaip elgtis vartotojams įsigijusiems nebesaugų produktą, kaip vartotojams įsitikinti nusipirkto pasibaigusio galiojimo maisto saugumu.
Uždaryti
Laidos įrašas (2024-02-22): 2024-02-22 Europos Parlamentas iš pirmų lūpų su Andriumi Kubiliumi
Skaityti daugiau
Laidoje kalbėta apie karo Ukrainoje antrąsias metines, karinę paramą Ukrainai, apie Aleksėjaus Navalno mirtį.
Uždaryti
Laidos įrašas (2024-02-21): 2024-02-21 Aktualijos iš pirmų lūpų su Roma Janušoniene
Skaityti daugiau
Laidoje -"Aktualijos iš pirmų" su Roma Janušoniene ir Šiaulių ukrainiečių bendrijos "Karpatai" pirmininko pavaduotoja Vera Krutova ir pirmininku Jurij Jančijuk kalbėsime apie plataus masto karą Ukrainoje, mat vasario 24 dieną bus 2 metai. Tai pat pakalbėsime apie nuveiktus darbus, pagalbą karo pabėgėliams iš Ukrainos.
Uždaryti
Laidos įrašas (2024-02-19): 2024-02-19
Skaityti daugiau
Laidoje "Tarnybos informuoja" svečiavosi Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnų grupės vyriausiasis tyrėjas Donatas Verkys, apkalbėjome apie turto apsaugą butuose, namuose, automobiliuose, tai pat apie saugios kaimynystės grupę "pažymėtas.lt" bei nemokamą telefono liniją skirtą „Narkotikams Ne“.
Uždaryti
Laidos įrašas (2024-02-14): 2024-02-14
Skaityti daugiau
Laidoje „Aktualijos iš pirmų lūpų“ su Roma Janušoniene kalbėjome, apie Kontrolės komitetui iš Šiaulių miesto savivaldybės administracijos atstovo atsiuntą anoniminį laišką dėl per didelio darbo krūvio. Laiške skundžiamasi Administracijoje išaugusiu darbo krūviu, tuo tarpu, kad kai kurie Tarybos ir mero sekretoriato darbuotojai darbe matomi retai. Tai pat apie pasibaigusį Balsavimą dėl antrojo pasaulinio karių iškeldinimo iš Šiaulių miesto centro, vangiai vyko balsavimas, šiauliečiai nėra aktyvūs, kodėl?
Uždaryti
Laidos įrašas (2024-02-12): 2024-02-12 Aktualijos iš pirmų lūpų – tarnybos informuoja
Skaityti daugiau
Laidoje „Tarnybos informuoja“ svečiavosi Šiaulių valstybinės priešgaisrinės priežiūros vyriausiasis specialistas Gintaras Zonis su kuriuo kalbėta apie Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos Šiaulių priešgaisrinės gelbėjimo valdybos vykdomų akcijų pristatymą (,,Padėk artimui“, ,,Daugiabučiai be gaisrų“, ,,Saugūs namai“ ir ,,Būk saugus, mokiny!“), tai pat ką daryti pajutus dujų nuotėkį namuose? (Sprogimai dėl dujų nuotėkio, dujų balionų naudojimas ir t.t). Tai pat laidoje svečiavosi ir Šiaulių priešgaisrinės gelbėjimo valdybos civilinės saugos vyriausiasis specialistas Egidijus Baltramaitis su kuriuo kalbėta apie priedangas ir kam jos skirtos.
Uždaryti
Laidos įrašas (2024-02-08): 2024-02-08 Aktualijos iš pirmų lūpų – Šiaulių apskrities miestelių krepšinio lyga
Skaityti daugiau
Laidoje su Šiaulių apskrities miestelių krepšinio lygos vadovu ir treneriais, kalbėjome apie tai, kiek komandų žaidžia jų lygoje? Kada baigsis reguliarusis sezonas? Gal jau žinoma kokios komandos pateks į atkrintamas kovas? Kokias komandas išskirtumėte? Koks bus jūsų manymu stipriausių komandų ketvertas?
Uždaryti
Laidos įrašas (2024-02-07): 2024-02-07 Aktualijos iš pirmų lūpų su Roma Janušoniene
Skaityti daugiau
Laidoje apkalbėtas patvirtintas Šiaulių miesto biudžetas kokiems projektams bus panaudotas, tai pat kalbėta apie mokinių priėmimą į specializuotas mokyklas bei maisto atliekų rūšiavimo problemą.
Uždaryti
Laidos įrašas (2024-02-06): 2024-02-05 Aktualijos iš pirmų lūpų – tarnybos informuoja
Skaityti daugiau

Laidoje „Tarnybos informuoja“ svečiavosi Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnų grupės vyriausiasis tyrėjas Donatas Verkys su kuriuo aptarta 2023 metų nusikalstamumo statistika Šiaulių mieste ir šių duomenų palyginimas su 2022 m, tai pat, lengvo uždarbio ir investavimo pavojų elektroninėje erdvėje prevencija, bei patyčių problema: bendravimo kultūros stoka ir suaugusiųjų rodomas pavyzdys.


Uždaryti
Laidos įrašas (2024-01-31): Aktualijos iš pirmų lūpų su Roma Janušoniene 2024-01-31
Skaityti daugiau
Laidoje "Aktualijos iš pirmų lūpų" su Roma Janušoniene kalbėsimės, kodėl buvo susirinkę etikos sargai, apie kokius nusižengimus buvo kalbėta? Ir kur šiauliečiams dėti surūšiuotas maisto atliekas?
Uždaryti
Laidos įrašas (2024-01-30): 2024-01-30 Europos Parlamentas iš pirmų lūpų su Rasa Juknevičiene
Skaityti daugiau
Laidoje su Europos Parlamento nare Rasa Juknevičiene diskutuota apie žemdirbių streiką Lietuvoje, karinę paramą Ukrainai, kokie šių metų planai ir prioritetai.
Uždaryti
Laidos įrašas (2024-01-29): Aktualijos iš pirmų lūpų – Tarnybos informuoja 2024-01-29
Skaityti daugiau
Laidoje su „Užimtumo tarnybos“ duomenų administratoriaus Šiaulių regionui vyriausiąja specialiste  diskutuota apie situaciją darbo rinkoje ir apie naujas mokymosi programas, kurias siūlo „Užimtumo Tarnyba“.
Uždaryti
Laidos įrašas (2024-01-25): Aktualijos iš pirmų lūpų su Roma Janušoniene 2024-01-24
Skaityti daugiau
Šiandiena laidoje "Aktualijos iš pirmų lūpų" su Roma Janušoniene kalbėsimės, apie šiais metais metais vyksiantį pirmąjį tarybos posėdį ir miesto planuojamą biudžetą. Svarbu kaip Šiauliai gyvens 2024 metais!
Uždaryti
Laidos įrašas (2024-01-23): Aktualijos iš pirmų lūpų su Roma Janušoniene 2024-01-17
Skaityti daugiau
Laidoje „Aktualijos iš pirmų lūpų“ su Roma Janušoniene kalbėsime apie būsimą Vasario 1 dieną vyksiantį tarybos posėdį, kas jame bus kalbama, pagrindiniai klausimai ir biudžeto patvirtinimas 2024 metams. Tai pat kalbėsime, apie opozicijos pateiktą balsavimą, 7 projektai Šiaulių miestui, ko labiausiai reikia šiauliečiams? Daug visko įdomaus ir svarbaus, klausykite tikai įdomu.
Uždaryti
Laidos įrašas (2024-01-23): Aktualijos iš pirmų lūpų su Roma Janušoniene 2024-01-10
Skaityti daugiau
Laidoje diskutuota apie svarbiausius 2023-ųjų įvykius vykusius Lietuvoje bei Šiauliuose.
Uždaryti
Laidos įrašas (2024-01-22): 2024-01-22 Aktualijos iš pirmų lūpų – tarnybos informuoja
Skaityti daugiau
Laidoje svečiavosi Rigita Tijūnaitienė - miesto koordinavimo skyriaus vedėja su kuria pakalbėjome apie Šiauliuose valomas gatves ir šaligatvius, kodėl Šiauliečiai skundžiasi, kad gatvės valomos prastai? Ar jie teisūs?
Uždaryti
Laidos įrašas (2024-01-22): 2024-01-15 Aktualijos iš pirmų lūpų – tarnybos informuoja
Skaityti daugiau
Laidoje svečiuojasi Šiaulių valstybinės priešgaisrinės priežiūros vyriausiasis specialistas Gintaras Zonis, bei Šiaulių priešgaisrinės gelbėjimo valdybos civilinės saugos vyriausiasis specialistas Egidijus Baltramaitis. Kalbėta apie gaisrus daugiaaukščiuose gyvenamuose pastatuose (sprogimas Vilniuje), tai pat apie saugų elgesį ant ledo.
Uždaryti
Laidos įrašas (2024-01-22): 2024-01-08 Aktualijos iš pirmų lūpų – tarnybos informuoja
Skaityti daugiau
Laidoje "Tarnybos informuoja" svečiavosi Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnų grupės vyriausiasis tyrėjas Donatas Verkys su kuriuo kalbėta apie naujametinę parą, apie jos metu įvykusius įvykius, tai pat apie svarbius kelių eismo priežiūros pakeitimus, kurie įsigaliojo nuo 2024-ųjų sausio, bei apie prašymus gyventojams dėl dingusių asmenų dalinimosi informacijos.
Uždaryti