Aktualijos
15524
page-template,page-template-page-no-title,page-template-page-no-title-php,page,page-id-15524,page-child,parent-pageid-15511,bridge-core-2.9.1,qode-page-transition-enabled,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered_from_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-27.5,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.7.0,vc_responsive
Aktualijos
Aktualijos

Kas naujo Šiauliuose? Kas vyksta? Ką reikėtų žinoti? Apie visas Šiaulių miesto ir apskritai kiekvienam iš mūsų svarbiomis aktualijomis Lina Venckutė kalbasi su įvairių tarnybų atstovais. Bendraujame su šiomis tarnybomis: VALSTYBINĖS DARBO INSPEKCIJOS ŠIAULIŲ SKYRIUS, ŠIAULIŲ APSKRITIES KELIŲ POLICIJA, PRIEŠGAISRINĖS APSAUGOS IR GELBĖJIMO DEPARTAMENTO ŠIAULIŲ VALDYBA, VALSTYBINĖS MAISTO IR VETERINARIJOS TARNYBOS ŠIAULIŲ DEPARTAMENTAS, ŠIAULIŲ APSKRITIES VALSTYBINĖ MOKESČIŲ INSPEKCIJA, ŠIAULIŲ POLICIJOS BENDRUOMENĖ, UŽIMTUMO TARNYBOS ŠIAULIŲ APSKRITIES SKYRIUS, RESPUBLIKINĖ ŠIAULIŲ LIGONINĖ.

Laidos įrašas (2024-04-22): 2024-04-23 Europos Parlamentas iš pirmų lūpų su Andriumi Kubiliumi
Skaityti daugiau
Laidoje žurnalistas Liudas Ramanauskas kalbino Europos Parlamento narį Andrių Kubilių su kuriuo diskutavo apie tai kokie pagrindiniai iššūkiai buvo Europos Parlamente per penkis metus, kalbėjo apie Europos saugumą ir gynybą, kokie svarbiausi Europos Parlamento sprendimai  šioje srityje, ko reikia, kad Ukraina ne tik nepralaimėtų, bet ir laimėtų karą.
Uždaryti
Laidos įrašas (2024-04-22): 2024-04-22 Aktualijos iš pirmų lūpų – tarnybos informuoja
Skaityti daugiau

Laidoje „Tarnybos informuoja“ svečiavosi Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnų grupės vyriausiasis tyrėjas Donatas Verkys su kuriuo diskutavome apie smurtą artimoje aplinkoje, apie naujus sukčiavimo būdus internete, telefonu, bei apie Policijos atvirų durų dieną Šiauliuose bei Telšiuose.


Uždaryti
Laidos įrašas (2024-04-17): 2024-04-17 Aktualijos iš pirmų lūpų su Roma Janušoniene
Skaityti daugiau
Laidoje – „Aktualijos iš pirmų lūpų“ kalbėjomės kokie buvo pirmieji Šiaulių miesto tarybos narės Romos Janušonienės metai, kas buvo daromo Šiauliečių labui.
Politinė reklama. Užsakymo Nr.R240415. Rengėjas ir skleidėjas UAB Antroji reklamos ateljė. Bus apmokėta iš LSDP Šiaulių m. sk. rinkiminės sąskaitos.

Uždaryti
Laidos įrašas (2024-04-15): 2024-04-15 Aktualijos iš pirmų lūpų – tarnybos informuoja
Skaityti daugiau

Laidoje "Tarnybos informuoja" su Ineta Naktiniene, Šiaulių užimtumo tarnybos administracijos vyriausiąja specialiste, kalbėsimės kokia situacija darbo rinkoje šiuo metu ar jau fiksuojami pirmieji aktyvėjimo ženklai? Ir ar šiais metais darbuotojų paklausa yra aktyvesnė, ar tokia kaip visuomet?


Uždaryti
Laidos įrašas (2024-04-10): 2024-04-10
Skaityti daugiau
Aktualijos iš pirmų lūpų su Roma Janušoniene kalbėjome apie vykius Lietuvoje ir pasaulyje, bei Šiaulių miesto aktualijas.
Uždaryti
Laidos įrašas (2024-04-08): 2024-04-08 Aktualijos iš pirmų lūpų – tarnybos informuoja
Skaityti daugiau
Laidoje su Jolanta Mankuviene -Kuršėnų šeimos namai“Globos centro padalinio vedėja diskutavome apie tai kas keitėsi globos sistemoje per pastaruosius metus, kaip veikia įkurti Globos centrai? Tai pat apie tai kokios priežastys lemia, kad ne kiekvienam, netekusiam tėvų globos vaikui nėra surandama šeima, kad vis dar vaikai yra apgyvendinami ir institucijoje? Ir kiek čia gali padėti visuomenės švietimas? Bei pakalbėjome, kaip tapti globėju, kodėl reikalingi mokymai globėjams?
Uždaryti
Laidos įrašas (2024-03-30): 2024-03-30 EP iš pirmų lūpų su Rasa Juknevičiene
Skaityti daugiau
Laidoje žurnalistas Liudas Ramanauskas kalbino Europarlamentarę Rasą Juknevičienę ir kalbėjo apie apšaudymus Kijyve, patirtus europarlamentarės, apie nuotaikas tvyrančias Ukrainoje, paramą Ukrainai bei kitas aktualijas.
Uždaryti
Laidos įrašas (2024-03-27): 2024-03-27 Aktualijos iš pirmų lūpų su Roma Janušoniene
Skaityti daugiau
Laidoje kalbamės su politike Roma Janušoniene ir Europos parlamento deputatu Juozu Oleka, apie svarbiausius įvykius pasaulyje ir Lietuvoje.
Uždaryti
Laidos įrašas (2024-03-25): 2024-03-25 Aktualijos iš pirmų lūpų – tarnybos informuoja
Skaityti daugiau
Laidoje su Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnų grupės vyriausiuoju tyrėju Donatu Verkiu diskutuota apie patarimus ūkininkams, žemdirbiams: trąšų, sėklų, pesticidų vagysčių užkardymą; technikos apsaugą - traktorių užrakinimą, navigacijų išėmimą, primintos KET taisyklės: diržai, telefonai, pėsčiųjų elgesys perėjose (telefonai, ausinukai) ir teritorijose pažymėtose "Gyvenamoji zona", be elektrinių mikrojudumo priemonių sezoną - prisimintos atnaujintos ket taisyklės.  
Uždaryti
Laidos įrašas (2024-03-20): 2024-03-20 Aktualijos iš pirmų lūpų su Roma Janušoniene
Skaityti daugiau
Laidoje diskutuota apie įvykusias perspėjimų sistemų patikrinimą, apie slėptuves esančias Šiauliuose, bei įvykusią gyventojų apklausą ko Šiauliečiams reikia labiausiai mieste.
Uždaryti
Laidos įrašas (2024-03-18): 2024-03-18 Aktualijos iš pirmų lūpų – Tarnybos Informuoja
Skaityti daugiau

Laidoje "Tarnybos informuoja" svečiavosi Šiaulių valstybinės priešgaisrinės priežiūros vyriausiasis specialistas Gintaras Zonis su kuriuo kalbėta apie gaisrus atvirose teritorijose, tai pat apie suodžių gaisrus, kaminų priežiūrą, bei apie autonominių dūmų signalizatorių reikalingumą.


Uždaryti
Laidos įrašas (2024-03-15): 2024-03-14 Dienos Svečiai – Laura Remeikienė ir Rolandas Janušas
Skaityti daugiau
Laidoje svečiuojasi naują vinilinę plokštelę išleidę dainininkai Laura Remeikienė ir Rolandas Janušas kurie pasakoja apie naujos vinilinės plokštelės išleidimą, kūrybą ir kitą. 🙂
Uždaryti
Laidos įrašas (2024-03-13): 2024-03-13 Aktualijos iš pirmų lūpų su Roma Janušoniene
Skaityti daugiau
Laidoje -"Aktualijos iš pirmų lūpų" su Roma Janušoniene kalbėsime apie vykusi tarybos posėdį ir kodėl tarybos narys niekaip negali atsistatydinti iš etikos komisijos?
Uždaryti
Laidos įrašas (2024-03-06): 2024-03-06 Aktualijos iš pirmų lūpų su Roma Janušoniene
Skaityti daugiau
Laidoje -"Aktualijos iš pirmų lūpų" su Roma Janušoniene kalbėsime apie įvykusį tarybos posėdį, kas buvo kalbėta ir nuspręsta.
Uždaryti
Laidos įrašas (2024-03-04): 2024-03-04 Aktualijos iš pirmų lūpų – Tarnybos informuoja
Skaityti daugiau
Laidoje "Tarnybos informuoja" svečiavosi Aplinkos apsaugos departamento prie Aplinkos ministerijos, Šiaulių valdybos Šiaulių aplinkos apsaugos skyriaus vedėjas Valdas Glazauskis ir Telšių aplinkos apsaugos skyriaus vedėja Renata Stankuvienė. Su pašnekovais kalbėta apie atliekas, kurios pavasarį bado akis, kur galima kreiptis pamačius nesutvarkytas atliekas ir ar galima kažkur kreiptis? Tai pat apie nuo sausio 1 įsigaliojusį pakeitimą dėl išmetamųjų automobilių teršalų ar pareigūnai gali jau naikinti techninės apžiūros galiojimą automobiliui neatitinkančiam nustatytų išmetamųjų dujų normų? Kalbėta ir apie medžių genėjimą, kokia tvarka tai daroma, bei kokie yra apsauginiai reikalavimai dėl augalinės kilmės atliekų deginimo.
Uždaryti
Laidos įrašas (2024-02-28): 2024-02-28 Aktualijos iš pirmų lūpų su Roma Janušoniene
Skaityti daugiau
Laidoje "Aktualijos iš pirmų lūpų" su Roma Janušoniene kalbėsimės apie artėjantį tarybos posėdį ir Šiaulių miesto aktualijas.
Uždaryti
Laidos įrašas (2024-02-26): 2024-02-26 Aktualijos iš pirmų lūpų – Tarnybos informuoja
Skaityti daugiau
Laidoje svečiavosi Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos, Maisto ir veterinarijos politikos departamento, Maisto skyriaus patarėja, laikinai vykdanti vedėjos funkcijas Ona Keblienė su kuria pakalbėta apie tai kokio ženklinimo maistas bus pardavinėjamas su pasibaigusiu galiojimu, kokie pagrindiniai reikalavimai taikomi pardavėjams parduodantiems tokį maistą, kaip elgtis vartotojams įsigijusiems nebesaugų produktą, kaip vartotojams įsitikinti nusipirkto pasibaigusio galiojimo maisto saugumu.
Uždaryti
Laidos įrašas (2024-02-22): 2024-02-22 Europos Parlamentas iš pirmų lūpų su Andriumi Kubiliumi
Skaityti daugiau
Laidoje kalbėta apie karo Ukrainoje antrąsias metines, karinę paramą Ukrainai, apie Aleksėjaus Navalno mirtį.
Uždaryti
Laidos įrašas (2024-02-21): 2024-02-21 Aktualijos iš pirmų lūpų su Roma Janušoniene
Skaityti daugiau
Laidoje -"Aktualijos iš pirmų" su Roma Janušoniene ir Šiaulių ukrainiečių bendrijos "Karpatai" pirmininko pavaduotoja Vera Krutova ir pirmininku Jurij Jančijuk kalbėsime apie plataus masto karą Ukrainoje, mat vasario 24 dieną bus 2 metai. Tai pat pakalbėsime apie nuveiktus darbus, pagalbą karo pabėgėliams iš Ukrainos.
Uždaryti
Laidos įrašas (2024-02-19): 2024-02-19
Skaityti daugiau
Laidoje "Tarnybos informuoja" svečiavosi Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnų grupės vyriausiasis tyrėjas Donatas Verkys, apkalbėjome apie turto apsaugą butuose, namuose, automobiliuose, tai pat apie saugios kaimynystės grupę "pažymėtas.lt" bei nemokamą telefono liniją skirtą „Narkotikams Ne“.
Uždaryti