Aktualijos
15524
page-template,page-template-page-no-title,page-template-page-no-title-php,page,page-id-15524,page-child,parent-pageid-15511,bridge-core-2.9.1,qode-page-transition-enabled,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered_from_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-27.5,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.7.0,vc_responsive
Aktualijos
Aktualijos

Kas naujo Šiauliuose? Kas vyksta? Ką reikėtų žinoti? Apie visas Šiaulių miesto ir apskritai kiekvienam iš mūsų svarbiomis aktualijomis Lina Venckutė kalbasi su įvairių tarnybų atstovais. Bendraujame su šiomis tarnybomis: VALSTYBINĖS DARBO INSPEKCIJOS ŠIAULIŲ SKYRIUS, ŠIAULIŲ APSKRITIES KELIŲ POLICIJA, PRIEŠGAISRINĖS APSAUGOS IR GELBĖJIMO DEPARTAMENTO ŠIAULIŲ VALDYBA, VALSTYBINĖS MAISTO IR VETERINARIJOS TARNYBOS ŠIAULIŲ DEPARTAMENTAS, ŠIAULIŲ APSKRITIES VALSTYBINĖ MOKESČIŲ INSPEKCIJA, ŠIAULIŲ POLICIJOS BENDRUOMENĖ, UŽIMTUMO TARNYBOS ŠIAULIŲ APSKRITIES SKYRIUS, RESPUBLIKINĖ ŠIAULIŲ LIGONINĖ.

Laidos įrašas (2023-06-01): 10 laida. „Režisuota Realybė“
Skaityti daugiau
Laidos "Režisuota realybė" vedėja šiandien sveikins Jus su pagaliau atkeliavusia vasara! Bet vasara reiškia ir atostogas, todėl jau paskutinėje šio sezono laidoje Toma Vaitkevičienė kalbins kosmetologę Moniką Bernotienę, kuri papasakos klausytojams kaip teisingai rūpintis savo veido oda vasarą ir kaip ją prižiūrėti visus metus, kad kiek įmanoma ilgiau išliktume gražios ir jaunos.
Uždaryti
Laidos įrašas (2023-05-31): „Pilietiškumo dėlionė“.
Skaityti daugiau
Lietuvos savivaldybių tarybose „čekiukų“ skandalai. Kas turi trauktis ir prisiimti atsakomybę? Diskusija su seimo nariu Viliumi Semeška ir žurnalistais Romu Sadausku bei Liudu Ramanausku.
Uždaryti
Laidos įrašas (2023-05-31): „Aktualijos iš pirmų lūpų” su Roma Janušoniene.
Skaityti daugiau
Laidos vedėja Žiedūnė kalbina Lietuvos Socialdemokratų partijos Šiaulių skyriaus pirmininkę Romą Janušonienę.
Uždaryti
Laidos įrašas (2023-05-29): „Tarnybos informuoja”.
Skaityti daugiau

Šiandien laidoje "Tarnybos informuoja" bendravome su Valstybinės Darbo Inspekcijos Šiaulių skyriaus vyriausiais darbo inspektoriais Andriumi Jankausku ir Ernesta Stukuviene. Išklausėme apie nepilnamečių asmenų įdarbinimą, jų darbo laiką, kokie darbai jiems leidžiami, taip pat apie nepilnamečių supažindinimą su darbų saugos reikalavimais, instruktavimu, saugiu darbu.


Uždaryti
Laidos įrašas (2023-05-25): 9 laida. „Režisuota Realybė”.
Skaityti daugiau
Laidoje „Režisuota realybė“ laidos vedėja Toma Vaitkevičienė kalbina kineziterapeutą Justiną Bubelį, su kuriuo bando išsiaiškinti, kaip puoselėti, rūpintis ir prižiūrėti savo kūną, kad šis kuo ilgiau išliktų jaunas ir energingas, o svarbiausia - sveikas! Gi nei vienas nenorime pasenti anksčiau laiko, ar ne?
Uždaryti
Laidos įrašas (2023-05-24): „Pilietiškumo dėlionė“.
Skaityti daugiau
Šioje laidoje apie užsienio įtaką mums. Interviu su Europos Parlamento specialiojo komiteto dėl užsienio kišimosi į demokratinius procesus, įskaitant dezinformaciją, pirmininku, Prancūzijos europarlamentaru, Rafaeliu Gliuksmanu. Žuranlistų Liudo Ramanausko ir Romo Sadausko diskusija.
Uždaryti
Laidos įrašas (2023-05-24): „Aktualijos iš pirmų lūpų” su Roma Janušoniene.
Skaityti daugiau

Šiandien „Aktualijos iš pirmų lūpų“ laidoje dalyvavo Roma Janušonienė, Šiaulių miesto tarybos narė, opozicijos atstovė, Lietuvos socialdemokratų partijos Šiaulių skyriaus pirmininkė. Kadangi gegužės 22 dieną vyko Miesto ūkio ir plėtros komiteto posėdis, diskutavome apie svarbius komiteto sprendimus, ar Šiauliai – tvarus miestas? Taip pat apie seniūnaičių rinkimus ir kaip visuomenė gali prisidėti prie pagalbos savivaldybei bei seniūnijoms.


Uždaryti
Laidos įrašas (2023-05-22): „Tarnybos informuoja” Pokalbis su Bendruomenės pareigūnų grupės vyresniąja tyrėja Toma Vaitkevičiene.
Skaityti daugiau
Laidoje "Tarnybos informuoja" pokalbis su Bendruomenės pareigūnų grupės vyresniąja tyrėja Toma Vaitkevičiene. Diskutuota apie Vaikų gynimo dieną, prevenciją 360 laipsnių kampu apdovanojimus, „Kursantas parai“ kas tai? Bei apie dviračius ir paspirtukus taip pat apie naujas KET taisykles nuo birželio 1 dienos.
Uždaryti
Laidos įrašas (2023-05-18): „Aktualijos iš pirmų lūpų” su Rasa Juknevičiene.
Skaityti daugiau

Europos liaudies partija tikisi, kad Ukraina taps NATO nare pasibaigus karui, o kvietimas stoti į Aljansą bus patvirtintas Vilniaus arba Vašingtono viršūnių susitikimuose. Tokią nuostatą  Lietuvos europarlamentarų Andriaus Kubiliaus ir Rasos Juknevičienės iniciatyva patvirtino Europos liaudies partijos frakcija Europos Parlamente Strasbūre vykusio posėdžio metu priimtame dokumente. ELP yra pirmoji ir kol kas vienintelė europinė partija, kuri patvirtino tokias ambicingas nuostatas dėl Ukrainos narystės NATO.  Šios frakcijos vicepirmininkė užsienio reikalams ir saugumo politikai Rasa Juknevičienė, kuri kolegoms europarlamentarams ir pristatė svarbią deklaraciją dėl Ukrainos narystės perspektyvų NATO, teigė, kad Europos saugumo architektūrai yra būtinas stiprus euroatlantinis ryšys su Ukrainos naryste Aljanse. „Ukraina jau dabar turi stiprią, mūšio lauke išbandytą armiją. Tikiu, kad šalies narystė sustiprins kiekvieno europiečio saugumą“, –  teigia Rasa Juknevičienė.

 
Uždaryti
Laidos įrašas (2023-05-18): 8 laida. „Režisuota realybė“.
Skaityti daugiau
Laidoje "Režisuota realybė" - motyvuojantys pokalbiai, kurie ir Jus įkvėps judėti į priekį ir nesustoti! Šiandienos laidos pašnekovė - nuostabi moteris, trijų vaikučių mama, banko darbuotoja iškeitusi skaičiukus į vaikų žaislų dėžutes - Dovilė Bazarė, kuri papasakos apie žaislų nuomos pliusus ir naudą ne tik tėveliams, bet ir gamtai.
Uždaryti
Laidos įrašas (2023-05-17): „Aktualijos iš pirmų lūpų” su Roma Janušoniene.
Skaityti daugiau
Šiandien „Aktualijos iš pirmų lūpų“ laidoje svečiuose Roma Janušonienė, Šiaulių miesto tarybos narė, opozicijos atstovė, Lietuvos socialdemokratų partijos Šiaulių skyriaus pirmininkė. Pokalbis vyko apie pastatų renovaciją, aikštelę Aukštabalio gatvėje, automobilių stovėjimo apmokestinimą, bei kanceliarines išlaidas. Taip pat diskutavome apie mokinių priėmimą į laisvas vietas mokyklose, su kokiais sunkumais susiduria tėvai, bei žmonių pasitikėjimą Lietuvos socialdemokratų partija.  
Uždaryti
Laidos įrašas (2023-05-15): „Tarnybos informuoja”. Pokalbis su Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Šiaulių priešgaisrinės gelbėjimo valdybos atstovais.
Skaityti daugiau

Laidoje "Tarnybos informuoja" pokalbis net su trimis pašnekovais: Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Šiaulių priešgaisrinės gelbėjimo valdybos civilinės saugos skyriaus vyriausiuoju specialistu Egidijumi Baltramaičiu, Vytautu Dambrausku, bei Priešgaisrinės Apsaugos ir Gelbėjimo Departamento Šiaulių priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyriaus vyriausiuoju specialistu Linu Bružu. Diskutuosime apie saugų elgesį prie vandens telkinių, gyventojų perspėjimo sirenos ir išvykimo krepšį, bei laužus, gaisrus atvirose teritorijose ir evakuaciją gaisro metu.


Uždaryti
Laidos įrašas (2023-05-11): 7 laida. „Režisuota realybė“.
Skaityti daugiau
"Režisuota realybė" pašnekovė - nuostabaus grožio ir sielos moteris, verslių moterų kontaktų rytmečių įkūrėja, sėkmingai siekianti savo užsibrėžtų tikslų ir padedanti jų pasiekti kitoms moterims - Jolanta Chlevickienė, kuri laidos metu ne tik pasidalins sėkmės formule, bet ir pakvies į naujai atidarytą termomasažų saloną, o klausytojams padovanos kvietimus nemokamai išbandyti šią organizmui naudingą procedūrą!
Uždaryti
Laidos įrašas (2023-05-10): „Aktualijos iš pirmų lūpų” su Roma Janušoniene.
Skaityti daugiau
Pokalbis su Roma Janušoniene, Šiaulių miesto tarybos nare, opozicijos atstove, Lietuvos socialdemokratų partijos Šiaulių skyriaus pirmininke. Aptartos išrinktos Šiaulių miesto tarybos posėdžių aktualijos, pozicijos ir opozicijos klausimai, nagrinėjami sprendimai taryboje bei lengvatų ir sveikatos klausimų aktualijos.  
Uždaryti
Laidos įrašas (2023-05-10): „Pilietiškumo dėlionė“.
Skaityti daugiau
Diskusija su sūrininku Valdu Kavaliausku iš Puodžių. Ar gyvas Lietuvos kaimas? Ko tam reikia?  Su žurnalistais Liudas Ramanauskas ir Romas Sadauskas.
Uždaryti
Laidos įrašas (2023-05-08): „Tarnybos infomuoja” Pokalbis su Šiaulių apskrities Valstybinės Mokesčių Inspekcijos Mokestinių prievolių departamento direktore Vitalija Kublickiene
Skaityti daugiau
Laidoje „Tarnybos informuoja“ su laidos viešnia Šiaulių apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos Mokestinių prievolių departamento direktore Vitalija Kublickiene kalbėsimės apie ką tik pasibaigusį pajamų ir turto deklaravimą, paramos skyrimą ir kasdienius mokesčių administratoriaus darbus.
Uždaryti
Laidos įrašas (2023-05-04): 6 laida. „Režisuota realybė“.
Skaityti daugiau
"Režisuota realybė" laidoje išskirtinis interviu, kuriame jauniausiai pašnekovei - Amelijai, kuriai vos 1 metukas! Šalia Amelijos - dvi nuostabios moterys, kurių šypsena spinduliuoja tikriausiai ir per radijo imtuvus, nes šypsena -  neatsiejama jų darbo dalis. Tai animatorės, gebančios įsikūnyti tikriausiai į bet kokį personažą, tačiau tuo pačiu ir rimtos ir atsakingos ne tik žmonos, bet ir mamos – Viktorija Liliekienė ir Monika Kairienė. 
Uždaryti
Laidos įrašas (2023-04-27): 5 laida. „Režisuota realybė“.
Skaityti daugiau
Laidoje "Režisuota realybė"  kalbinami kaip visada ypatingi žmonės: nuotaikingi, jauni ir energingi, vyras ir žmona, dviejų nuostabių vaikučių tėtis ir mama sėkmingai vykdantys savo susikurtą bei mylimą verslą – vieno populiariausių žaidimų kambarių "Padūkim" Šiauliuose įkūrėjai – Laura ir Gediminas Sokai.
Uždaryti
Laidos įrašas (2023-04-27): „Pilietiškumo Dėlionė“
Skaityti daugiau
Diskusija apie Pilietiškumą. Kaip tai suprantame, auga ar atvirkščiai, mažėja pilietiškumo svarba mūsų visuomenėje, ar pilietiškas auga jaunimas ir kaip švietimo sistema prisideda prie ugdymo? Kaip karas Ukrainoje keičia pilietiškumo supratimą? Diskusijoje su Liudu Ramanausku ir Romu Sadausku - Lie­tu­vos ka­riuo­me­nės Dr. Jo­no Ba­sa­na­vi­čiaus ka­ro me­di­ci­nos tar­ny­bos Ka­rių rea­bi­li­ta­ci­jos cent­ro spe­cia­lis­tas ir Drus­ki­nin­kų šau­lių kuo­pos va­das Ramūnas Šerpetauskas.
Uždaryti
Laidos įrašas (2023-04-24): „Tarnybos informuoja”. Pokalbis su Šiaulių regioninio karjeros centro konsultantėmis – Kristina Jonaitiene ir Živile Žostautiene.
Skaityti daugiau

Šiandien laidoje "Tarnybos informuoja" svečiuose Šiaulių regioninio karjeros centro konsultantės: Šiaulių regioninio karjeros centro profesinio veiklinimo ir socialinių partnerysčių koordinatorė Kristina Jonaitienė ir Živilė Žostautienė – Šiaulių regioninio karjeros centro karjeros konsultantė. Aptarsime kas yra Šiaulių Regioninis karjeros centras, kokias paslaugas Šiaulių regioninis karjeros centras teikia mokiniams, bei diskutavome apie profesinį veiklinimą.


Uždaryti