Aktualijos
15524
page-template,page-template-page-no-title,page-template-page-no-title-php,page,page-id-15524,page-child,parent-pageid-15511,bridge-core-2.9.1,qode-page-transition-enabled,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered_from_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-27.5,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.7.0,vc_responsive
Aktualijos
Aktualijos

Kas naujo Šiauliuose? Kas vyksta? Ką reikėtų žinoti? Apie visas Šiaulių miesto ir apskritai kiekvienam iš mūsų svarbiomis aktualijomis Lina Venckutė kalbasi su įvairių tarnybų atstovais. Bendraujame su šiomis tarnybomis: VALSTYBINĖS DARBO INSPEKCIJOS ŠIAULIŲ SKYRIUS, ŠIAULIŲ APSKRITIES KELIŲ POLICIJA, PRIEŠGAISRINĖS APSAUGOS IR GELBĖJIMO DEPARTAMENTO ŠIAULIŲ VALDYBA, VALSTYBINĖS MAISTO IR VETERINARIJOS TARNYBOS ŠIAULIŲ DEPARTAMENTAS, ŠIAULIŲ APSKRITIES VALSTYBINĖ MOKESČIŲ INSPEKCIJA, ŠIAULIŲ POLICIJOS BENDRUOMENĖ, UŽIMTUMO TARNYBOS ŠIAULIŲ APSKRITIES SKYRIUS, RESPUBLIKINĖ ŠIAULIŲ LIGONINĖ.

Laidos įrašas (2023-10-02): Aktualijos iš pirmų lūpų – Tarnybos informuoja
Skaityti daugiau
Tarnybos informuoja kalbėjomės su Šiaulių Centro poliklinikos Vaikų ligų gydytoja Liuda Gražina Bekeriene, apie  skiepus ir  jau Šiauliuose siaučiantį gripą.
Uždaryti
Laidos įrašas (2023-09-28): „Pilietiškumo dėlionė“ 2023-09-28
Laidos įrašas (2023-09-27): „Aktualijos iš pirmų lūpų“ su Roma Janušoniene
Skaityti daugiau
Aktualijos iš pirmų lūpų su Roma Janušoniene: apie problemas švietimo sistemoje; apie būsimą tarybos posėdį, apie ką bus kalbama; savivaldybė siūlo naują programą jaunimui, kam ji skirta ir kas galės joje dalyvauti.
Uždaryti
Laidos įrašas (2023-09-26): „Aktualijos iš pirmų lūpų“ – Žvelk Giliau
Skaityti daugiau
Laidoje kalbamės apie #Žvelkgiliau psichikos sveikatos ambasadorių iniciatyvą, kuri kviečia keisti klaidingas nuostatas į psichikos sveikatos sunkumų ir/ar sutrikimų turinčius žmones bei jų artimuosius, skatinti toleranciją jų atžvilgiu. Laidoje dalyvauja Psichikos sveikatos ambasadorių iniciatyvos koordinatorė Asta Ivoškienė bei psichikos sveikatos ambasadorė Renata Jadlauskienė, kuri dalinasi savo išgyventa psichikos sveikatos sunkumų patirtimi.

Uždaryti
Laidos įrašas (2023-09-25): Aktualijos iš pirmų lūpų – Tarnybos informuoja
Laidos įrašas (2023-09-21): „Europos parlamentas iš pirmų lūpų” su Andriumi Kubiliumi.
Laidos įrašas (2023-09-20): „Aktualijos iš pirmų lūpų“ su Roma Janušoniene
Skaityti daugiau
Laidoje kalbame su politike Roma Janušoniene ir LŠDPS pirmininku Andriumi Navicku apie buvusį įspėjamąjį mokytojų streiką ir ar sulauksime dar vieno mokytojų streiko bei kaip sekasi derybos su Švietimo mokslo ir sporto ministerija.
Uždaryti
Laidos įrašas (2023-09-19): Dienos Svečiai
Skaityti daugiau
Laidos svečiai Marijus Zaveckas ŠAMKL lygos vadovas ir Mantas Jankūnas, Audrius Kazlauskas valdybos nariai, kalbėsime apie ŠAMKL lygą, kiek laiko gyvuoja, kokios komandos dalyvaus šiame sezone ir kokia sistema bus žaidžiama.
Uždaryti
Laidos įrašas (2023-09-18): Aktualijos iš pirmų lūpų – Tarnybos informuoja
Skaityti daugiau

Šiaulių priešgaisrinės gelbėjimo valdybos vyriausiuoju  specialistu  Gintaru  Zoniu, kalbėjomės: apie Gaisrus daugiaaukščiuose gyvenamuose pastatuose, šildymo sezonas (kieto kuro krosnių ir dūmtraukių priežiūra),ugdymo įstaigų gaisrinė sauga (mokiniai sugrįžo į mokyklas).

.


Uždaryti
Laidos įrašas (2023-09-14): „Pilietiškumo dėlionė“ 2023-09-14
Skaityti daugiau
Laidoje „Pilietiškumo dėlionė“ žurnalistai Liudas Ramanauskas ir Romas Sadauskas kalbino Krašto apsaugos savanorių pajėgų karius: Martyną Valaitį, žvalgybos ir nekinetinių operacijų skyriaus vyr. žvalgą bei Brigitą Vinikaitytę, žvalgybos ir nekinetinių operacijų skyriaus vadę.
Uždaryti
Laidos įrašas (2023-09-14): Dienos Svečias – Jonas Nekrašius
Skaityti daugiau
Dienos svečias – advokatas, kultūrologas Jonas Nekrašius, pristato knygą apie Šiaulių buriuotojus ir vandens sportą, kuri skirta pirmojo Jachtklubo 90-mečiui ir Šiaulių būriuotojo, fotografo ir gamtosaugininko Olego Truchano gimimo 100-mečiui.
Uždaryti
Laidos įrašas (2023-09-13): „Aktualijos iš pirmų lūpų“ su Roma Janušoniene
Skaityti daugiau
Laidoje Aktualijos iš pirmų lūpų su Roma Janušoniene: kodėl vyriausybės atstovas grasina Šiaulių savivaldybę duoti į teismą? Ir kodėl tarybos nariams kyla klausimų dėl lankymosi posėdžiuose?
Uždaryti
Laidos įrašas (2023-09-12): Dienos Svečias – Ginc
Skaityti daugiau
Su vienu garsiausių Lietuvos būgnininkų Gintautu Gascevičiumi kalbame apie naują jo knygą.
Uždaryti
Laidos įrašas (2023-09-11): Aktualijos iš pirmų lūpų – Tarnybos informuoja.
Skaityti daugiau
Laidoje „Tarnybos informuoja“ su laidos viešnia Šiaulių apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos Mokestinių prievolių departamento direktore Vitalija Kublickiene kalbėjomės apie praėjusią vasarą ir kokie mokesčių administratoriaus artimiausi darbai.  
Uždaryti
Laidos įrašas (2023-09-08): „Europos parlamentas iš pirmų lūpų” su Rasa Juknevičiene.
Skaityti daugiau
Kokie prioritetai Europos Parlamente šį rudenį, kam daugiausia bus skiriama dėmesio? Rusijos karas Ukrainoje tebesitęsia, ką vakarai gali padaryti, kad karas greičiau pasibaigtų Putino sutriuškinimu bei kiti aktualūs klausimai pokalbyje "EP iš pirmų lūpų su Rasa Juknevičiene".
Uždaryti
Laidos įrašas (2023-09-06): „Aktualijos iš pirmų lūpų“ su Roma Janušoniene
Skaityti daugiau
Laidoje Aktualijos iš pirmų lūpų su Roma Janušoniene kalbame apie vyksiantį tarybos posėdį, kas jame bus svarstoma; taip pat apie garbės piliečio vardo suteikimą. Ir dar daug kitų klausimų.
Uždaryti
Laidos įrašas (2023-09-04): Aktualijos Iš Pirmų Lūpų – Tarnybos Informuoja
Skaityti daugiau
Laidoje "Tarnybos informuoja"  kalbėjome su  Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnų grupės vyriausiuoju  tyrėju Donatu Verkiu  apie  situacija keliuose, patarimus vairuotojams ,tai pat apie  sukčius ir  patarimus gyventojams.
Uždaryti
Laidos įrašas (2023-08-31): Drąsa būti lydere
Skaityti daugiau
Laidoje "Drąsa būti lydere" kalbėsime su Lazdijų savivaldybės mere Ausma Miškiniene apie drąsą, lyderystę, kylančius iššūkius bei motyvaciją.
Uždaryti
Laidos įrašas (2023-08-31): „Pilietiškumo dėlionė“ 2023-08-31
Skaityti daugiau
Laidoje "Pilietiškumo dėlionė" - kalbėsime su Liudu Ramanausku ir Romu Sadausku: Apie tai kas vyksta aplink. Apie visuomenės svarbą, dezinformaciją ir ar sugebame ją atskirti. Ir ar esame atsparūs išorės grėsmėms?
Uždaryti