Sinkopės
15520
page-template,page-template-page-no-title,page-template-page-no-title-php,page,page-id-15520,page-child,parent-pageid-15511,bridge-core-2.9.1,qode-page-transition-enabled,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered_from_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-27.5,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.7.0,vc_responsive
Sinkopės
Sinkopės

Laimontas Diniaus ir jo kitoks požiūris laidoje „Sinkopės“ radijo versija. Aštrus autoriaus žodis, nevengiant ironijos visomis temomis, pasitelkiant internautų komentarus. Laida paįvairinama muzikos „vinimi“.

Laidos įrašas: 2024-04-17
Laidoje: Apie konkursą dėl vėjo parko, kuris neįvyko, bet laimėtojas yra. Arba,- elektro lohatronas sėkingai "vystomas" toliau?
Tai pat, kaip vienas tipas, formaliai net neturintis teisės gyventi Lietuvoje, sukinėja "ant bumbulo" visą paliegusią valstybėlę,
intensyviai ir masiškai net pavasarį kertant miškus ir naikinant gamtą, miškų Lietuvoje daugėja! - teigia S. Gentvilas.
Norint pagerinti eismo kokybę ir saugumą, reikia gerų, kokybiškų kelių. Lietuvoje vietoje to masiškai perkami ir įrengiami greičio matuokliai, ribojimai ir "gulintys policininkai" arba kaip politinis #cinizmas ir veidmainystė valdo. Apie visą tai - radio Sinkopėse Laimontas Dinius ir Egidijus Nasevičius.
Laidos įrašas: 2024-04-09
Valstybėlę pats laikas pervadinti į Bauduva? (vidutinio greičio matuokliai, trikojai krūmuose, šašlykai kieme, ir baudos , baudos, baudos, o kita vertus. Visiškas nebaudžiamumas (sklypai, savavališkos statybos ir pan.)
Kaip “surolinti” 0,5 mln už 2min. trukmės antireklamą?
"Aferistai gonna aferismus", Ignitis: pasirinkite žalią energiją, - kitą žingsnį žengsime drauge! Apklausos : Lietuvos jaunimas – laimingiausias, žmonių laimės indeksai, ir t.t. ir pan...
Laidos įrašas: 2024-04-03
Prezidentinei rinkimų mėsmalei artėjant. Baisiai norim į europarlamentą. Viltinga balandžio 1-oji. Jūsų klausimai,-mūsų atsakymai. Laimontas Dinius ir Egidijus Nasevičius radio Sinkopėse!
Laidos įrašas: 2024-03-26
Sinkopėse - naujos taršos "normos".
Gebėjimas atsiprašyti - asmenybės požymis. Ar galima tokių užuomazgų rasti, kaip pavyzdys dabartinių ministrų tarpe?
Besibaigiant kadencijai susipažinkime su ministrais dar kartą!
Laidos įrašas: 2024-03-19
Kas žino, kodėl konkrečiai atsistatydino ministeris Anušauskas?
Kaip padaryti, kad biurokratijos-valdininkijos atlyginimai svyruotų, atsižvelgiant į jų priimamų sprendimų ekonominę naudą paprastiems žmonėms?
Grynieji pinigai yra rakštis …. Kam?
Apie visa tai Laimontas Dinius ir Egidijus Nasevičius radio "Sinkopėse".
Tai pat jūsų klausimai - mūsų atsakymai!
Laidos įrašas: 2024-03-12
Laimontas Dinius ir Egidijus Nasevičius "Sinkopėse" -Kovo 11-oji:
Laisvės Lietuvoje vis daugiau?
Dar kart apie kalbos įstatymus, Konstituciją ir apie vėliavas.
Iš apyvartos dingsta grynieji pinigai. Kur mano pinigai? Nauji "išmanieji" sukčių elektros skaitliukai?
Jūsų klausimai, mūsų komentarai!
Laidos įrašas: 2024-03-05
Sinkopėse, ar vyriausybiniam elektro-lohatronui gręsia -"perkrovimas"?
Beliks tik "selfiai ir storiai" arba kaip "įkirsti" ilgesnį nei 5-rių sakinių tekstą?
Kaip novatoriškiau, įtraukiau ir klimatui draugiškiau subranginti ir susisavinti Valstybės, visų mūsų išteklius ir gamtos resursus.
Kodėl kai kurie į Lietuvą atvykę ir leidimus darbui gavę baltarusiai, rusai ir kiti Azijos šalių specialistai atspūtę spjaudo ant Lietuvos valstybės ir kultūros?
Laidos įrašas: 2024-02-27
Laidoje „Sinkopės“ - ar LT europarlamentarų balsavimai - Lietuvos nacionalinių interesų išdavystė?
Gaudykime tūkstančius, nematydami "nuplaukiančių" milijonų. Vidutiniškai-statiškai Lietuva, - turčių kraštas!
- Jūsų klausimai, - mūsų atsakymai.
Laidos įrašas: 2024-02-20
Laidoje Sinkopės: kas tie pagrindiniai nūdienos herojai, -medalininkai ir apdovanojamieji?
Papildomai apmokestinti duoną, kad nusipirkti auksinį šaukštą ar yra ir kitų būdų gintis nuo galimų interventų?
Jūsų klausimai, - mūsų atsakymai ir komentarai.
Kalbėsis: Laimontas Dinius ir Egidijus Nasevičius.
Laidos įrašas: 2024-02-13
Laidoje Sinkopėse kalbėsime apie tai: kaip leftistai lietuviškas Užgavėnes sumanė pavogti ESO ir "nepriklausomi" elektrolohatrono žulikai pakėlė kainas, prakalbo apie abonentinį mokestį ir paaiškino, kad kainos atpigs kažkiek. Nes prasidės "gražinimas" anksčiau suvogtų milijonų.
Konstitucinė teisė, žurnalistinis solidarumas ir Savukyno byla?
Jeigu visi prekybininkai ir paslaugų tiekėjai kasos kvituose nurodytų kada ir kieno dėka pirkėjai moka vis didesnius mokesčius? Laidoje
Laimontas Dinius ir Egidijus Nasevičius
Laidos įrašas: 2024-02-06
Laidoje "Sinkopės"- Reikia to stadiono Vilniui ar nereikia ir kodėl kur buvęs kur nebuvęs - čia Avulis ?
- Vilniuje autobusus vairuoja vairuotojai iš Ganos. Sako jiems atlyginimus moka tokius pat kaip vietiniams. O gal vietiniam moka tokius atlyginimus kaip Ganoje ?
Sinkopėse - Laimontas Dinius ir Egidijus Nasevičius.
Laidos įrašas: 2024-01-30
Ūkininkai suvažiavo į Vilnių ir išvažiavo. Kas įvyko? Jūsų klausimai ir komentarai- mūsų atsakymai. Laidos svečias apžvalgininkas Egidijus Nasevičius.
Laidos įrašas: 2024-01-23
Laidoje "Sinkopės" Laimontas Dinius ir Vytautas Sinica kalbėsis apie Nacionalizmo dorybę.
Laidos įrašas: 2024-01-16
Laimontas Dinius ir Gintaras Furmanavičius bei Egidijus Nasevičius. - Policija ir "piaras" - "Tuščias kostiumas" Lietuvos kultūros ministro kėdėje. - Darbo vietos kurių nėra, pensijos kurios mažės. Ir niekam nereikalingi pagyvenę žmonės... - Žemdirbių protestai ir ... miškų bei gamtos naikintojų " piketai.
Laidos įrašas: 2024-01-09
Radio "Sinkopėse" - Laimontas Dinius ir Gintaras Furmanavičius - Metų pradžios nelaimės ir (ne)adekvačios Valstybinių įstaigų, politikų ir paprastų žmonių reakcijos - kas "geresnio" nuo sausio 01 d nuo valdančiosios „šaikos“ Valstybės Piliečiams? - padidintas PSD, kosminis akcizas suskystintos dujoms, "cementuojami" lohatronai, naujos represinės struktūros keliuose ir kiti "gerumai"...
Laidos įrašas: 2023-12-12
Laidos vedėjas - Laimontas Dinius, o laidos svečias - Gintaras Furmanavičius, kurie diskutuoja apie tai, jog gal bus nesisteminis (su stuburu) Prezidentas? Sumaištis "pozicijoje" ir "opozicijoje" - primirštos koronabiesijos palikimas ir šalutiniai efektai, jaučiami kasdien - geriausia kas galėjo "nutikšti", ant Lietuvos per prabėgusiuosius. Lohatronai ir jų tąsa. - pasibaisėtinas Lietuvos miškų, gamtos ir ateities naikinimas.
Laidos įrašas: 2023-12-05
Laidos vedėjas - Laimontas Dinius, svečias - Audrius Butkevičius, kalbamasi apie: kas laukia Ukrainos - lietuviškosios "barnevernet" nemokšų veiklos ir (ar) valstybinis beširdiškumas ir beviltiška prievartos demonstracija prieš savo šalies ateitį, vaikus? - naikinantys Lietuvos miškus ir gamtą (pirmiausia atsakingi politikai) - grobuonys, apvagiantys Lietuvos ir jos žmonių sveikatą bei ateitį? - "bekompromisinė" kova prieš korupciją ar viešas politinis aukojimas, kad "svarbiausieji" nebūtų pajudinti?
Laidos įrašas: 2023-11-29
Laidoje Sinkopės, Laimontas Dinius su Ligitu Kernagiu -linksmai ir atvirai apie politiką, kasdienybę ir muziką...
Laidos įrašas: 2023-11-21
Laidos vedėjas - Laimontas Dinius svečias - Gintaras Furmanavičius kalba apie VIA Baltica Rail Baltica arba kaip "plėtojasi" ekonominis ir kitoks "bendradarbiavimas" tarp broliškų tautų ... - Kada patogiausia keisti, t.y. didinti (nes kitaip nebūna) mokesčius? IGNITIS skalpuotojų piniginiai "portugalai" kinietiško kapitalo pavidalu... - kaip mes visi, Lietuvos piliečiai, trokštame intensyvesnės skaitmenizacijos, "norime" virtualių atsiskaitymų ir beprecedentės kontrolės.
Laidos įrašas: 2023-11-07
"Autoritarinis momentas" - naujoji leftistinė realybė ir lietuviškosios aktualijos. Sinkopių svečias - Vytautas Sinica.