Virtuvės pokalbiai
15513
page-template,page-template-page-no-title,page-template-page-no-title-php,page,page-id-15513,page-child,parent-pageid-15511,bridge-core-2.9.1,qode-page-transition-enabled,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered_from_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-27.5,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.7.0,vc_responsive
Virtuvės pokalbiai
Virtuvės pokalbiai
Virtuvės pokalbiai

„RS2“ virtuvėje gimsta ne tik skanūs patiekalai, bet ir gvildenamos įvairios temos. Diskusijų metu bandoma atrasti tiesą. Ne visada dalyviams pavyksta ją rasti, ir ne tai svarbiausia, o tai, kad virtuvėje tiesa visada „skanesnė“. Juk „kiek žmonių, tiek ir nuomonių“.

Laidos įrašas: 2024-02-21

Ar taip sunku nusišypsoti ir pasisveikinti? Radijo virtuvėje – apie bendravimo kultūrą su Zita ir Kristina.

Laidos įrašas: 2024-02-19
Jūratė, Genadijus ir Audrius radijo virtuvėje diskutavo, drausti azartinių lošimų reklamą ar ne. Kitas patiekalas jų pokalbių meniu buvo „pasienio“ gyventojų bėdos: gyvenantys prie Šiaulių miesto ir rajono ribos žmonės dirba Šiaulių mieste, o pagalbos dažniausiai nesulaukia nei iš vienos – miesto ir rajono – savivaldybių.
Laidos įrašas: 2024-02-14
Ar problema, kad kai kurios prekės moterims brangesnės, o atlyginimai – mažesni? Radijo virtuvėje – pokalbis su Zita ir Kristina.
Laidos įrašas: 2024-02-12
Radijo virtuvėje Jūratė, Edgaras ir Genadijus, prisimindami Nacionalinio stadiono statybos skandalą, aptarinėjo, kodėl prie viešojo ir privataus sektorių bendrų iniciatyvų, projektų taip limpa neskaidrumas ir korupcija, o taip pat diskutavo, ar apskritai reikalingas Lietuvai prezidentas?
Laidos įrašas: 2024-02-07
Laidoje - Jei jums tektų iškilmingai žingsniuoti raudonu kilimu (o gal jau teko?), ką apsirengtumėt ir ką darytumėt su savo netobulu-tobulu kūnu? Atlikėjos Ievos Zasimauskaitės istorija. Radijo virtuvėje - pokalbis su Zita ir Kristina.
Laidos įrašas: 2024-02-05
Radijo virtuvėje Jūratė, Genadijus ir Edgaras aptarė praėjusią savaitę patvirtintus Šiaulių miesto biudžeto milijonus ir komentarus socialiniuose tinkluose: ar piktus komentarus rašo pikti žmonės?
Laidos įrašas: 2024-01-31
Ar problema, kad prekės moterims brangesnės, o atlyginimai – mažesni? Radijo virtuvėje – pokalbis su Zita ir Kristina.
Laidos įrašas: 2024-01-29
Jūratė, Edgaras ir Genadijus, valgydami makaronų ir sūrio apkepą, kalbėjosi apie ambicijų karą tarp prezidentūros ir užsienio reikalų ministro bei apie tai, ar esame pasirengę naujai realybei karo kaimynystėje. Nebuvo pamirštas ir sportas.
Laidos įrašas: 2024-01-24
Ko nori moterys? Princo ant balto žirgo? Deimantų? O gal užtektų natūralių kailinių? Ar ir jų jau nebereikia ir nebegalima? Pokalbis Radijo virtuvėje su Zita ir Kristina.
Laidos įrašas: 2024-01-22
Radijo Virtuvėje Jūratė, Genadijus ir Audrius valgydami bulvių tarkainį kalbėjosi, ar Šiauliai – kultūros sostinė - misija įmanoma, ir mėgino suprasti, kokios bėdos spiria ūkininkus kūrenti laužus ir traktoriais važiuoti prie Seimo.
Laidos įrašas: 2024-01-17
Laidoje diskutuota apie tai ar reikia konteinerių blogiems vaikams? Ir ką turi daryti moterys, kad 2024-aisiais būtų stipresnės ir laimingesnės?
Laidos įrašas: 2024-01-15
Laidoje šefė Jūratė su svečiais Genadijumi ir Edgaru diskutavo apie tai, jog ar už tokią Lietuvą kovojom? Ar dabar būtų kam ją eiti ginti? Ar yra vis tik dalykų kurie mus vienija? Apie tai kokie projektai Šiauliuose bus įgyvendinami bei sportą.
Laidos įrašas: 2024-01-10
Radijo virtuvėje šefas Arūnas kalbino čempionus, Šiaulių priešgaisrinės gelbėjimo valdybos valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyriaus viršininkę - Reginą Bartkutę, bei Luką Leonavičių - Šiaulių antrosios komandos ugniagesį gelbėtoją. Kalbėjo apie pergales, pasiekimus.
Laidos įrašas: 2024-01-08
Virtuvės pokalbiuose Audrius, Genadijus ir Edgaras kalbėsis apie praėjusius metus ir 2024 metus. Ko tikimės, kokie bus rinkimai...
Laidos įrašas: 2023-12-13
Radijo virtuvėje šefas Arūnas su valgytojomis Zita ir Kristina diskutavo apie naujųjų metų pažadus sau ir kitiems, bei kitomis temomis.
Laidos įrašas: 2023-12-11
Metams artėjant į pabaigą radijo virtuvėje Jūratė, Edgaras ir Genadijus, valgydami kišo pyragą su lašiša, aptarė įsimintiniausius įvykius Lietuvoje ir Šiauliuose: garbės piliečius be garbės, mero kovą už okupantų palaikų išsaugojimą miesto centre, čekučių skandalą ir mokesčių reformą, kuri neįvyko...
Laidos įrašas: 2023-12-06
Radijo virtuvėje -Audrius, Zita ir Kristina kalbėjosi - Ar jau laukiate Kalėdų? Planuojate dovanas? O gal geriausia dovana - meilė?
Laidos įrašas: 2023-12-04
Radijo virtuvėje Jūratė, Genadijus ir Edgaras valgė adventišką silkę ir kalbėjo apie savivaldybių gyvenimo kokybės indeksą ir apie demokratiją Šiauliuose.
Laidos įrašas: 2023-11-29
Radijo virtuvėje Arūnas, Kristina ir Zita kalbėjosi ar anksčiau buvo „juodasis penktadienis“. Dabar jau - „juodoji savaitė“. Ar leidotės „sumedžiojami“ prekybininkų per išpardavimus?
Laidos įrašas: 2023-11-27
Pirmadienio Virtuvėje Jūratė, Ingrida ir Genadijus valgydami tailandietišką sriubą kalbėjosi apie tai, kodėl žmonės ilgisi sovietmečio ir ar Šiauliuose užtenka kultūros - pagal savivaldybių kultūros indeksą Šiauliai atsidūrė pačiame dugne...