Virtuvės pokalbiai
15513
page-template,page-template-page-no-title,page-template-page-no-title-php,page,page-id-15513,page-child,parent-pageid-15511,bridge-core-2.9.1,qode-page-transition-enabled,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered_from_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-27.5,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.7.0,vc_responsive
Virtuvės pokalbiai
Virtuvės pokalbiai
Virtuvės pokalbiai

„RS2“ virtuvėje gimsta ne tik skanūs patiekalai, bet ir gvildenamos įvairios temos. Diskusijų metu bandoma atrasti tiesą. Ne visada dalyviams pavyksta ją rasti, ir ne tai svarbiausia, o tai, kad virtuvėje tiesa visada „skanesnė“. Juk „kiek žmonių, tiek ir nuomonių“.

Laidos įrašas: 2024-05-22
Laidoje šefas Arūnas su Zita ir Kristina diskutavo apie taupymą ir taupymą senatvėj, tai pat apie pirkimą prekių internetu.
Laidos įrašas: 2024-05-20
Radijo virtuvėje Jūratė, Genadijus ir Audrius diskutuos: sekmadienį dar tik vyks antras prezidento rinkimų etapas, o dabartinis prezidentas jau skelbia galimą naujos vyriausybės vadovės pavardę. Kas tai - noras patikti rinkėjams ar tolesnė konflikto su valdančiąja dauguma eskalacija? Kitas patiekalas jų pokalbio meniu bus svarstymai apie tai, kad rinkėjai savo balsus atidavė labai skirtingų vertybių kandidatams. Ką darysime toliau, kad gyventume toje pačioje Lietuvoje?
Laidos įrašas: 2024-05-15
Laidoje šefas Arūnas su damomis Zita ir Kristina šnekučiavosi apie tai ar leisti miestų merams tuokti poras?
Laidos įrašas: 2024-05-13
Radijo virtuvėje Jūratė, Genadijus ir Audrius aptars rinkimų rezultatus, nes šis savaitgalis pažėrė galimybių balsuoti, - už Eurovizijos atlikėjus, už prezidentą, už galimybę išlaikyti pilietybę tiems, kurie dėl įvairių priežasčių įgyja kitos valstybės pilietybę. Jie taip pat diskutuos: kišasi Šiaulių miesto meras į krepšinio klubo veiklą ar ne?
Laidos įrašas: 2024-05-08
Dvi mamos gyvena kartu, susituokė Danijoje, sūnaus sutuoktinės susilaukė pasinaudojusios pagalbiniu apvaisinimu Latvijoje, iš Lietuvos išvyko gyventi į Ispaniją. Ne tik apie tai – Radijo virtuvėje – pokalbis su Zita ir Kristina.
Laidos įrašas: 2024-05-06
Radijo virtuvėje Jūratė, Genadijus ir Edgaras po savaitės vyksiančius prezidento rinkimus. Ar su visais kandidatais, jei laimėtų rinkimus, jaustumėmės saugūs? Antradienį minėsime Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną. Spaudos laisvę suprantame kaip savaiminę duotybę, tačiau ar lengva būti laisviems?
Laidos įrašas: 2024-04-29
Šiandien radijo virtuvėje paplepėti renkasi Jūratė, Edgaras ir Genadijus, kurie prie alaus sriubos puodo kalbėsis apie rinkimus ir įstatymus.
Kandidatų į prezidentus debatai kai kurių vertintojų nuomone vyksta nuobodžiai, bet ar jie begali pakeisti rinkėjų nuomonę, pasirinkimus?
Šiaulių miesto meras ypač aštriai kritikuoja naująjį savivaldos įstatymą, kaip antilogišką ir labai susilpninusį mero galias. Virtuvės pašnekovai diskutuos, ar iš tiesų taip. 🙂
Laidos įrašas: 2024-04-23
Laidoje šefas Arūnas su nuolatinėmis radijo virtuvės viešniomis Zita ir Kristina skanavo pyragėlius bei diskutavo apie siūlymą drausti šunis laikyti pririštus prie grandinės, bei kaip juos derėtų tinkamai prižiūrėti, rūpintis.
Laidos įrašas: 2024-04-22
Radijo virtuvėje Jūratė, Edgaras ir Audrius ir Darius diskutuos apie ketinimus Baisogaloje statyti amunicijos gamyklą ir apie gyventojų reakciją į tokią investiciją, bei svarstys ar Šiauliai turi senamiestį.
Laidos įrašas: 2024-04-17
Laidoje šefas Arūnas su damomis Zita ir Kristina diskutavo apie grįžusius emigrantus, apie tai, kaip jie lygina Lietuvą su užsienio šalimis, kadangi Lietuvoje jie jau jaučiasi lyg svečiai. Kalbėjo apie opias problemas su kuriomis susiduria Lietuvoje gyvenantys lietuviai.
Laidos įrašas: 2024-04-15
Radijo virtuvės, kurioje šeimininkaus Jūratė, Genadijus ir Edgaras meniu - diskusija apie tai, politikas turėtų būti turtingas ar neturtingas? Šią temą įkvėpė žvilgtelėjimas į prezidento rinkimų dalyvių turto deklaracijas. Kitas meniu patiekalas  - apie artimesnius, kiemo reikalus : avarinės būklės daugiabučius siūloma nugriauti. Ar įmanomas toks planas, kai net dėl daugiabučių administravimo gyventojai negeba susitarti?
Laidos įrašas: 2024-04-10
Dažnai girdime: ori pensija, orus atlyginimas, orus gyvenimas. Tai koks tas orus atlygis turi būti Lietuvoje? Ne tik apie tai – Radijo virtuvėje – pokalbis su Zita ir Kristina.
Laidos įrašas: 2024-04-08

Ingrida, Genadijus ir Edgaras į savo meniu įtraukė diskusiją apie amžių - ar politikams ir specialistams darbo rinkoje taikomi tokie pat kriterijai. 50-metis darbo rinkoje jau nėra itin pageidaujamas, tačiau politikoje situacija truputį kitokia. Ar jauniems - profesinės karjeros aukštumos, vyresniems – politikų karjera? Kitas patiekalas pokalbių meniu - apie demografinę situaciją Šiauliuose ir visoje Lietuvoje. Kieno sąskaita augame? Pabaigoje, kaip įprastai, keletas minučių sportui.

Laidos įrašas: 2024-04-03
Jūsų niekas nediskriminavo... dėl šukuosenos? Dėl plaukų spalvos? Ką apie tai pasakytų, pavyzdžiui, blondinė? Ne tik apie tai – Radijo virtuvėje – pokalbis su Zita ir Kristina.
Laidos įrašas: 2024-03-27
Laidoje šefas Arūnas su Zita ir Kristina valgė pyragaičius ir diskutavo apie pasikeitusias kelių eismo taisykles, vairavimą.
Laidos įrašas: 2024-03-25
Radijo virtuvėje Jūratė, Genadijus ir Edgaras stebėsis: lietuviai pakliuvo į laimingiausiųjų 20-uką, bet jų tai niekas neapklausė. Ar nebus tos apklausos suklastotos? Jie aptars ir tikrai laimės neįžiebiančia temą: keičiasi krašto apsaugos ministras, keisis kariuomenės vadas, bet kaip nežinojom, kaip reiktų elgtis ekstremaliomis situacijomis, taip ir toliau nežinome.
Laidos įrašas: 2024-03-20
Laidoje šefas Arūnas su Zita ir Kristina diskutavo apie negražius vyrų pasiūlymus ir kodėl jie miršta meilės guolyje?
Laidos įrašas: 2024-03-18
Radijo virtuvėje Jūratė, Genadijus ir Edgaras kalbėjosi apie politinę dramą dėl krašto apsaugos ministro Arvydo Anušausko atsistatydinimo ir apie politinį „bebrizmą“ Seime, nes lošimai ir medžioklė - dvi sritys, kur akivaizdžiai laimi lobizmas.
Laidos įrašas: 2024-03-13
Žmonės sako: pavydas bambą graužia... Dažniausiai pavydas yra prastas reikalas, bet nuo pavydo nėra apsaugotas nė vienas? Apie pavydą Radijo virtuvėje – su Zita ir Kristina.
Laidos įrašas: 2024-03-06
Laidoje Arūnas, Zita ir Kristina valgydami pyragaičius kalbėjosi apie tai kas yra toji meilė. 🙂