Politika S
15518
page-template,page-template-page-no-title,page-template-page-no-title-php,page,page-id-15518,page-child,parent-pageid-15511,bridge-core-2.9.1,qode-page-transition-enabled,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered_from_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-27.5,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.7.0,vc_responsive
politika S
politika S
Politika S

Arūno Limanto laida skirta suaugusiems, Šiauliams ir ne bailiams. Objektyvi žurnalistika, netikėtos įžvalgos, faktai, drąsūs komentarai su Vytautu Juškumi, Vidmantu Japertu, Vida Skačkauskaite (Stasiūnaite), Irena Vasinauskaite.

Laidos įrašas: 2024-04-18
Laidoje su „Šiaulių Krašto“ žurnaliste Jūrate Rauduviene, Arūnas Limantas diskutavo apie Šiaulių demografinę padėtį ar miestas vis tik plečiasi ar traukiasi? Paliestos Šiaulių miesto temos, aptartos miesto mero vykdomos apklausos, kodėl į jas nėra atsižvelgiama? Paliesta dar nemažai klausimų ir temų susijusių su Šiaulių miestu.
Laidos įrašas: 2024-04-11
Pokalbių laidoje „Politika S“ – Vytautas Juškus, buvęs Šiaulių miesto meras. Prezidento rinkimai, Vyriausybės akligatviai, kas slypi už reformų švietimo sistemoje ir kodėl Lietuvoje vis dar neuždrausti eksperimentai su žmonėmis.
Laidos įrašas: 2024-04-04

Pokalbių laidoje „Politika S“ – Giedrius Drukteinis, etiketo specialistas, rašytojas, leidėjas ir žurnalistas. Koks sveiko proto žmogus šiandien norėtų tapti politiku? Politika šiandien – tik nesibaigiantis šou ir feisbuko teismai?

Laidos įrašas: 2024-03-28
Aktualių pokalbių laidoje "Politika S" - Irena Vasinauskaitė, Sąjūdžio pirmeivė, visuomenininkė. Ko vertos sankcijos Rusijai ir kokių sankcijų nusipelnė Seimo nariai su ministrais?
Laidos įrašas: 2024-03-21
Laidoje diskutuota apie tai kokius politinius spektaklius mus verčia žiūrėti valdžia? Laidos dalyvis - Vytautas Juškus, buvęs Šiaulių miesto meras.
Laidos įrašas: 2024-03-15
Laidoje "Politika S" - Arūnas Limantas ir Vida Stasiūnaitė buvusi Šiaulių merė, kalbės apie svarbiausias šių dienų politines aktualijas.
Laidos įrašas: 2024-03-07
Šiandien aktualių pokalbių laidoje "Politika S" - Raimundas Balza, Šiaulių "Aušros" muziejaus direktorius. Kokia Lietuva šiemet pasitinka Kovo 11-ąją?
Laidos įrašas: 2024-02-29
Šiandien pokalbių laidoje "Politika S" - Alvydas Medalinskas, politologas, ekspertas, lektorius. Kas vyksta Ukrainoje?
Laidos įrašas: 2024-02-22
Aktualių pokalbių laidoje „Politika S“ – iki Prezidento rinkimų liko mažiau nei trys mėnesiai. Kaip balsuos Lietuva? Pokalbis su Vytautu Juškumi, buvusiu Šiaulių miesto meru.
Laidos įrašas: 2024-02-15
Šiandien aktualių pokalbių laidoje "Politika S" - Sąjūdžio pirmeivė, visuomenininkė Irena Vasinauskaitė. Kas vyksta mūsų mylimoje Lietuvoje?
Laidos įrašas: 2024-02-08
Laidoje "Politika S" - Vidmantas Japertas, Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų garbės prezidentas, verslininkas, visuomenininkas. Ko Šiaulių, Lietuvos visuomenei ir verslui tikėtis iš 2024-ųjų?
Laidos įrašas: 2024-02-01
Laidoje „Politika S“: pasikartokim Romualdą Ozolą ir kaip Lietuvos ir pasaulio propagandistai vartosi iš gaidžio. Laidos viešnia - Vida Stasiūnaitė-Skačkauskaitė, buvusi Šiaulių miesto merė.
Laidos įrašas: 2024-01-25
Laidoje „Politika S“ Lietuva pirks tankus. Kaip, iš ko finansuoti valstybės gynybą? Ar pritariate Valstybės saugumo departamento vadovams: arba mažiname imigraciją, arba stipriname žvalgybą? Laidos svečias buvęs Šiaulių miesto meras Vytautas Juškus.
Laidos įrašas: 2024-01-18
Šiandien laidoje "Politika S" - pokalbis su profesore, istorike Rasa Čepaitiene - apie desovietizaciją ir demokratiją Lietuvoje.
Laidos įrašas: 2023-12-14
Laidoje Politika S Arūnas Limantas ir žurnalistė Jūratė Rauduvienė kalbės apie tai kokie Šiauliai buvo 2023 metais?
Laidos įrašas: 2023-11-30
Laidoje "Politika S": ar valstybė dar kontroliuoja elektros ir dujų mafiją? Kas liko didžiosios korupcijos bylos paraštėse? Ir kas turėtų mokėti Gynybos mokestį? Laidos svečias - Vytautas Juškus, buvęs Šiaulių miesto meras.
Laidos įrašas: 2023-11-23
Šiandiena laidoje "PolitikaS" - Jolanta Mažylė -žurnalistė, redaktorė, docentė, socialinių mokslų daktarė, Vilniaus Universiteto Žurnalistikos instituto dėstytoja. Ko šiandiena verta žodžio laisvė? Ką apie Lietuvos žiniasklaidą šiandiena pasakytų šviesios atminties žurnalistas Vytautas Gedgaudas?
Laidos įrašas: 2023-11-16
Šiandien "Politika S" - su žurnalistu, leidėju Giedriumi Drukteiniu. Kodėl politikai meluoja ir ką sako jų kūno kalba? Ar kitais metais mums valdžią išrinks dirbtinis intelektas?
Laidos įrašas: 2023-11-09
Laidoje - imk kyšius milijonais, augink bites ir į kalėjimą nesėsi. Kodėl visi skandalai Vyriausybei – lyg vanduo nuo žąsies? „Politikoje S“ - pokalbis su Vytautu Juškumi.
Laidos įrašas: 2023-10-26
Laidoje svečiavosi buvusi Šiaulių miesto merė Vida Stasiūnaitė-Skačkauskaitė su kuria diskutuota apie nekilnojamojo turto mokestį bei kitas aktualijas.