0%

Laidoje: Dienos svečias


Grojaraštis:


Laidos įrašas 1 dalis

Dienos svečias

Laidos įrašas 2 dalis

Dienos svečias

Laidos įrašas 3 dalis

Dienos svečias

Pridėti visus įrašus į grojaraštį

Lina Juozapaitytė, Eligija Zoltnerienė, Vaidotas Katutis, Indrė Ginkevičienė


Radviliškio atstovai svečio teisėmis 2015 metais dalyvavo Europos žmonių festivalyje Lenkijoje, 2016 ir 2017 metais jau pilna komanda varžėsi Latvijoje ir Prancūzijoje. Latvijoje bendroje įskaitoje iškovota pirmoji vieta, Prancūzijoje – trečioji.

Šiais metais – liepos 21-28 dienomis Europos žmonių festivalis vyks Radviliškyje, kuriame dalyvaus apie 500 žmonių iš įvairių pasaulio šalių. Jie susirungs įvairiose sporto varžybose, radviliškiečiams ir miesto svečiams pristatys  savo šalių kulinarinį paveldą, kultūrą, tradicijas, vaidins gatvės teato spektakliuose, pieš ir fotografuos Europos vienybę švenčiantį miestą.

Išsamiau apie visa tai papasakojo penktadienį (birželio 22 d.) 12 val. į RS2 Dienos svečio laidą atvykę Radviliškio rajono savivaldybės švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjos pavaduotoja Lina Juozapaitytė, Radviliškio rajono savivaldybės švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Eligija Zoltnerienė, Radviliškio miesto kultūros centro vyr. Režisierius Vaidotas Katutis ir Radviliškio miesto kultūros centro vadovė Indrė Ginkevičienė.


Grįžti atgal
Dalintis

Paskelbta:


Paveiksliukas
Aprašymas