0%

Vladas Bagdonas


aktoriaus, režisieriaus, skaitovas, dainininkas kultūros ir meno premijos laureatas, , teatro pedagogas

RS2 studijoje apsilankė aktoriaus, režisieriaus, skaitovas, dainininkas kultūros ir meno premijos laureatas, , teatro pedagogas Vladas Bagdonas.

Geros muzikos ekspertai „Bardai LT“ pasitinka pavasarį su puikia žinia, verčiančia suklusti visus aktoriaus Vlado Bagdono muzikinio talento gerbėjus. Bus pristatytas ilgai lauktas, tiek pat ilgai brandintas Vlado Bagdono dainų rinkinys – kompaktinė plokštelė.

Nors intensyvus meninis aktoriaus gyvenimas padalintas tarp dviejų šalių – Lietuvos ir Rusijos (aktorius vaidina Maskvos ir Sankt-Peterburgo teatruose, dažnai kviečiamas filmuotis kine), jame visada atsiranda vietos muzikai. Nuo 2013 metų aktyviai pradėjęs koncertuoti ir rengti autorinius vakarus Vladas Bagdonas kaskart nustebindavo publiką naujomis dainomis. Produktyvus laikotarpis davė savo vaisių – pribrendo medžiaga dainų rinkiniui. Tuo labiau ir žiūrovai buvo nekantrūs, vis klausinėdami apie diską. Lyginant su 2009 m. išleista plokštele „Žingsniai dainoje“, kurioje skamba kitų autorių sukurti kūriniai, naujas albumas turi būti įdomus vien tuo, kad jame skamba išskirtinai tik Vlado Bagdono parašytos dainos, pasodrintos smuiko, kontraboso, gitaros ir fortepijono garsais. Dainose atsirado naujos temos, pakito stilistika, bet kūrėjo braižas išliko tas pats – atpažįstamas, gilus, hipnotizuojantis balsas, neįkyriai, jautriai skambanti gitara, ironiškos ir rimtos, daugiabriaunės dainos – pasakojimai. Toks bus ir koncertas – pokalbis su žiūrovu: įtaigus, išmintingas, subtilus, melodingas ir viltingas.

Music


Dalintis

Laidos įrašai


Laidos įrašas 1 dalis

Vladas Bagdonas
Žvaigždžių alėja

Laidos įrašas 2 dalis

Vladas Bagdonas
Žvaigždžių alėja


Grįžti atgalPaveiksliukas
Aprašymas