0%

Liuba Nazarenko


Dainininkė , romansų atlikėja

Liuba Nazarenko — gerai Lietuvoje žinoma romansų atlikėja. Dainininkės balsas išsiskiria ypatingai šiltu, aksominiu, žemu tembru, romansai skamba itin jautriai ir emocingai. Nenuostabu, kad atlikėja yra tituluojama romansų primadona. Nuoširdus bendravimas ir įsijautimas į atliekamą muziką abejingų nepalieka.

Spalio 25 d. į Chaimo Frenkelio vilą grįžta romansų karaliene tituluojama atlikėja Liuba Nazarenko, kuri pristatys ilgai lauktą naująją ,,Gyvo garso koncerto kompaktinę plokštelę. O ypatingai romantiškai muzikinei atmosferai poezijos spalvų suteiks aktorius, skaitovas Andrius Bialobžeskis, kurio lūpomis nuskambės poetų Sergėjaus Jesenino, Pauliaus Širvio, Jono Strielkūno eilės.
Geros muzikos ekspertai „Bardai LT“, naujos plokštelės leidėjai, kviečia visus Liubos Nazarenko gerbėjus susitikti Chaimo Frenkelio viloje ir tapti jaukaus ir jausmingo vakaro liudininkais. Koncertas vyks lietuvių ir rusų kalbomis.

Nekantriai laukdama plokštelės pristatymo koncerto, atlikėja Liuba Nazarenko dalinasi mintimis: ,,Kartą nutariau pasidaryti atminimui vieno savo koncertų garso įrašą. O jį perklausiusi, buvau sužavėta gyva klausytojų reakcija, nuoširdžiu įsijautimu į romansus, į istorijas apie jų sukūrimą…Tai laikau mažu stebuklu, visiškai neįmanomu studijiniame įraše!

spalio 24 d. RS2 Dienos svečio laidoje svečiavosi atlikėja Liuba Nazarenko.

Music


Dalintis

Laidos įrašai


Laidos įrašas 1 dalis

Liuba Nazarenko
Žvaigždžių alėja

Laidos įrašas 2 dalis

Liuba Nazarenko
Žvaigždžių alėja


Grįžti atgalPaveiksliukas
Aprašymas