0%

Isao Tomoda ir Tamara Tsereteli


Tarptautinio meno festivalio „Anima mundi-2015“ menininkai

Dar su dviem menininkais iš skirtingų šalių supažindinome RS2 radijo klausytojus. Į Dienos svečio laidą atvyko tarptautinio meno festivalio „Anima mundi-2015“ menininkai: Isao Tomoda (Japonija) ir Tamaros Tsereteli (Gruzija). Svečius atlydėjo festivalio organizatorė, koordinatorė Zita Vilutytė.

Antrus metus festivalio žiuri pirmininkaujantis japonas Isao Tomoda, pasak Zitos Vilutytės yra festivalio favoritas: „Isao yra vienas iš tų menininkų, kurie kurti gali bet kokiomis sąlygomis, nesiskųsdamas, kad mūzos jo nelanko.“ Pats dailininkas sako, kad kurdamas jis stengiasi būti paprastas ir suprantamas. Matyt, todėl ir problemų dėl raiškos jam nekyla.

Lankydamasis Lietuvoje Isao Tomoda giria ne tik mūsų kraštovaizdį ir erdves, bet ir malonų klimatą: „Japonijoje vasaros per karštos o Lietuvoje pats tas,“ – šypsosi Isao Tomoda, pasidžiaugdamas besivystančiu Lietuvos ir Japonijos bendradarbiavimu: „Manau, šie ryšiai bus naudingi abiem šalims ne tik politiškai, bet ir vystant tarpkultūrinį bendravimą,“ – teigia dailininkas.

Music


Dalintis

Laidos įrašaiGrįžti atgalPaveiksliukas
Aprašymas