0%

DEEPER UPPER


vaikinų muzikos grupė

RS2 dienos svečio laidoje kalbėjome su talentingų vaikinų grupe, kuri drebina muzikos pasaulį šauniais savo kūriniais, vaizdo klipais ir muzika. Ir tai grupė DEEPER UPPER ir apie grupę, apie muziką ir kitus įdomius dalykus šiandien mes kalbėjome su grupės vokalistu Kęstučiu Purvinsku.

Nuo susikūrimo 2010-aisiais, Deeper Upper išleido keletą singlų, kurių vienas, „I am the colours“, buvo įtrauktas į Mercedes-Benz rinktinių dainų albumą (kartu su tokiomis grupėmis kaip xxyyxx, Giraffage, Fat Freddy’s Drop ir kt.), o grupės kūrinio „In the sands of a desert“ vaizdo klipas 2012-ųjų T.Ė.T.Ė. apdovanojimuose laimėjo geriausio metų vaizdo statulėlę.

Tarp grupės įsimintiniausių koncertų – pasirodymai didžiausiame Baltijos šalių muzikos festivalyje „Positivus“ ir Talino muzikos savaitėje, taip pat plačiai žinomų muzikantų „Ewert and the Two Dragons“ apšildymas bei kiti pasirodymai didžiausiuose Lietuvos vasaros muzikos festivaliuose.

2013-aisiais Deeper Upper išleido debiutinį mini albumą (EP) pavadinimu „Structures“, kuris spėjo įgauti „stadioniško skambesio“ albumo etiketę. EP galite parsisiųsti iš grupės tinklalapio arba nusipirkti iTunes, Amazon ir kt. internetinėse parduotuvėse.

2014-aisiais grupė dalyvavo ir užėmė pirmąją vietą didžiausiame Europos internetiniame muzikos konkurse „EuroMusic Contest“. Pagrindinis konkurso prizas – įrašų sesija prestižinėje Black Rock studijoje, įsikūrusioje Santorini saloje, Graikijoje.

Music


Dalintis

Laidos įrašai


Laidos įrašas 1 dalis

DEEPER UPPER
Žvaigždžių alėja

Laidos įrašas 2 dalis

DEEPER UPPER
Žvaigždžių alėja


Grįžti atgalPaveiksliukas
Aprašymas