0%

B. Marta, A. Putnina, Z. Vilutytė


Tarptautinio meno festivalio „Anima mundi-2015“ menininkai

Tęsiame laidų ciklą apie tarptautinį meno festivalį „Anima mundi-2015“ ir pažintį su festivalio menininkais. Ketvirtadienį (rugpjūčio 27 d.) 12 val. į Dienos svečio laidą atvyko menininkai: Bahrull Marta (Indonezija), Aina Putnina (Latvija) ir svečius atlydėjo festivalio organizatorė, koordinatorė Zita Vilutytė.

Į „Anima Mundi 2015“ susirinkusius menininkus galime laikyti ne tik festivalio dalyviais, bet ir besiformuojančio menininkų salono nariais. Susirinkę jie ne tik dalijasi savo menu, diskutuoja, bet ir kasmet paruošia viešus pranešimus festivalio metu vykstančiai konferencijai. „Kaip ir visos naujos idėjos, taip ir ši, pirmiausia menininkų buvo sutikta negailint kritikos, – juk menininkai dažniausiai nėra įpratę kalbėti auditorijai, bet dabar konferencijos pranešimai – neatskiriama festivalio dalis,“ – teigia Zita Vilutytė.

Kviesdama į atvirus plenerus, meno dirbtuves ir konferencijas, festivalis „Anima Mundi 2015“ tęsėsi visą savaitę įsiliedamas į savaitgalį rengiamų „Šiaulių naktų“ programą.

Music


Dalintis

Laidos įrašai



Grįžti atgal



Paveiksliukas
Aprašymas