Elmira Shokr Pour (Iranas), Kent Wolbeck (Švedija) Zita Vilutytė (Lietuva).

Šiauliuose prasidėjo trečiasis tarptautinis meno festivalis „Anima mundi-2015“. Šiemet festivalis vyks Lietuvoje ir Gruzijoje. Pirmoji festivalio dalis rugpjūčio 24–31 dienomis vyks Šiaulių dailės galerijoje, taip pat festivalis įsilies ir į „Šiaulių naktų“ programą. Rugsėjo 3–9 „Anima mundi“ persikels į Gruzijos nacionalinį muziejų, Tbilisio istorijos muziejų „Karvasla“. Šiemet festivalyje dalyvauja apie 30 menininkų iš 10 pasaulio šalių: Švedijos, Kubos, Indonezijos, Turkijos, Irano, Japonijos, Argentinos, Latvijos, Gruzijos ir Lietuvos. Tai – tapytojai, grafikai, fotografai, skaitmeninės dailės atstovai. Festivalio menininkus atrinko tarptautinė žiuri. Grupė menininkų iš Lietuvos, Latvijos, Gruzijos pakviesti svečių teisėmis. Į festivalį įsilies Vilniaus galerija „Arka“ su dvylikos dailininkų grafikos ekspozicija.

Šiauliams festivalyje atstovaus du menininkai – Z. Vilutytė ir Saulius Jankauskas.

Dienos svečio laidoje svečiavosi tarptautinio meno festivalio „Anima mundi-2015“ menininkai: Elmira Shokr Pour (Iranas), Kent Wolbeck (Švedija) ir festivalio organizatorė, koordinatorė Zita Vilutytė.

Laidos garso įrašas: <a href="http://www.youtube.com/watch?v=d0PKy0yXb38?hl=en"><img src="http://rs2.lt/wp-content/plugins/images/play-tub.png" alt="Play" style="border:0px;" /></a>
Grįžti atgal