Choras „Chameleonas“

Šį pavasarį jau šeštąjį kartą prasidės muzikinis projektas „Chorų karai“. Šiaulių chorui šį kartą vadovaus generolė Laura Remeikienė. Choras vadinsis „Chameleonas“.

RS2 Dienos svečio laidoje svečiavosi Šiaulių choro „Chameleonas“ generolė Laura Remeikienė ir dalyviai: Audrius Cinkutis, Tadas Mekionis, Monika ValčiukaitėEvaldas Vaikasas.

Apie tai, kuo pasiryžę nustebinti projekte šiais metais choro dalyviai, apie jų šaunią komandą, kitus jiems talkinusius asmenis ir t.t. smagus pokalbis šiame įraše.

Istorija apie choro „vardo gimimą“: „Kiekvieną dieną žmonės būna kitokie: tai priklauso nuo nuotaikos, o nuotaika yra žmogaus emocijų atspindys. Kiekviena daina yra kitokios nuotaikos, dainos tekstas ir melodija taip pat yra dainos autorių emocijų atspindys ir išgyvenimai. Jei dainą įsivaizduotume kaip organizmo ląstelę, ir ją implantuotume į kūną, kūnas taptų dainos emocijos atspindžiu. „Chameleonas“ – tai dainoje ir per dainą išgyventų emocijų rinkinukas: pakilėtas, linksmas, liūdnas, paslaptingas… Tik visą tai chameleonas būseną perteikia per savo odos spalvą, vis kitokią. Nenorime būti vienodos spalvos, nei išvaizda, nei emocijomis. Žmoguje – daug spalvų.“

Laidos garso įrašas: <a href="http://www.youtube.com/watch?v=ayYrkgnPR3s?hl=en"><img src="http://rs2.lt/wp-content/plugins/images/play-tub.png" alt="Play" style="border:0px;" /></a>
Grįžti atgal