Artūras Orlauskas

RS2 studijoje svečiavosi komikas Artūras Orlauskas.

Kaip abstinentas pagirioja? Ar tai brangiau už įprastines pagirias? O gal tai sąžinės pagirios pamiršus moralinius barjerus? O gal tai tiesiog seksualinės kančios celibato metu? Į visus šiuos klausimus jūs tikrai rasite nuorodas į atsakymus miniatiūrų komedijoje „Abstinento pagirios“. Ir svarbiausia jokios politikos. Puikūs aktoriai ir komikai Artūras Orlauskas ir Ramūnas Šimukauskas, praėjusiame sezone sudrebinę Lietuvos scenas nerealiai juokinga komedija „Traukinys“, šį sezoną vėl paruošė premjerą. Pats pavadinimas sako, kad tai bus neabejotinai žaismingas, nuotaikingas ir unikalus humoro šou. Tęsdami „Traukinio“ sekmės formulę aktoriai plėtoja miniatiūrų spektaklio viražus, šį kartą dar papildydami visumą juokingais, tikroviškais, įtaigiais ir subtiliais monologais, kiekvieno mūsų gyvenimiškas situacijas išnarpliodami ir vėl supindami komizmo gijomis.

Laidoje su A. Orlausku kalbėjome ne tik apie minėtą spektaklį, bet ir apskritai apie komedijinį žanrą, ar sunku būti komiku, ko šiai dienai reikia žiūrovams ir t.t.

Laidos garso įrašas: <a href="http://www.youtube.com/watch?v=bND_ShJt7J4?hl=en"><img src="http://rs2.lt/wp-content/plugins/images/play-tub.png" alt="Play" style="border:0px;" /></a>
Grįžti atgal