Remigijus Ruokis ir Jūratė Plungienė

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Rugpjūčio 25-26 dienomis vyks tradiciniu tapęs alternatyvaus meno renginys  „Šiaulių naktys“. Su trupučiu ironijos ir gera doze pasididžiavimo prisiminsime, kuo Šiauliai garsėjo Nepriklausomybės pradžioje. Šiais metais „Šiaulių naktys“ išlaisvins pietinio dvasią, šventės šūkis – „Pietinis yra visur“, todėl dviems dienoms pietinis rajonas bus perkeliamas į centrą.
Muzikos mėgėjus trauks net dvi scenos – RS2 scena ties Dailės galerija, kurioje koncertas vyks rugpjūčio 26 dieną ir „Šiauliai Jazz 2017“ P. Višinskio aikštėje, joje koncertai vyks rugpjūčio 25-26 dienomis. Renginio dalyviai susipažins su geriausiais šių metų Šiaulių apskrities atlikėjais, atšvęs radijo stoties RS2 dešimtąjį gimtadienį bei pasimėgaus jau 16-ojo tradicinio džiazo festivalio akimirkomis.
Kaip ir praėjusiais metais šventę vainikuos „Šviečiančio žmogaus“ eisena. Išsamiau apie renginį papasakojo rugpjūčio 3 d.  RS2 Dienos svečio laidoje dalyvavę Šiaulių naktų organizatorius Remigijus Ruokis ir Šiaulių naktų organizaciniame komitete dalyvaujanti Jūratė Plungienė. 

Grįžti atgal