Karolina Kazlauskaitė, Indrė Bagušinskaitė, Simona Navadonskytė ir Gelmina Laurikietytė

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ar kada nors girdėjote apie keliaujančią mokyklą, telpančią dideliame autobuse, pilname smalsių ir kūrybiškų žmonių, tikinčių, jog švietimas yra pagrindinis raktas i šviesią ateitį? Tai grupė jaunų individų iš įvairių Europos šalių, besimokančių tarptautiniame alternatyvios pedagogikos koledže DNS Necessary Teacher Training College, Vakarų Danijoje, kuriuos vienija bendra idėja – kitoks požiūris į švietimą, kuris, jų nuomone, veda sąmoningesnės visuomenės link. Viena iš pirmųjų studijų dalių – 4 mėnesių kelionė pačių įrengtu autobusu tokiose Vakarų Afrikos šalyse kaip: Marokas, Mauritanija, Senegalas, Gambija ir Ginėja Bisau.

Pirmadienį (balandžio 3 d.) 12 val. RS2 Dienos svečio laidoje svečiavosi lietuvės studijuojančios vakarų Danijoje pedagogikos koledže DNS: Karolina Kazlauskaitė, Indrė Bagušinskaitė, Simona Navadonskytė ir Gelmina Laurikietytė. Merginos papasakos apie 4 mėnsių studijų kelionę autobusu po Vakarų Afriką.

Kviečiame klausytis smagaus pokalbio apie Danijos universitetą, studijas jame, kitokį požiūrį į švietimą, įspūdžius iš kelionės po Vakarų Afriką.

Laidos garso įrašas: <a href="http://www.youtube.com/watch?v=4nP3_UvypmE?hl=en"><img src="http://rs2.lt/wp-content/plugins/images/play-tub.png" alt="Play" style="border:0px;" /></a>
Grįžti atgal