„Mink taką“

Panašu, kad dėsnis, jog nieko nėra amžino, ypač tinka pramogų pasaulio industrijai, mat vos vienos žvaigždės užgęsta, jų vietoje tuoj pat įsižiebia kitos. Lietuvos muzikos estrados istorijoje yra buvę ir laibai sėkmingų projektų: vienas jų – grupė „Mink taką“, į kurios koncertus susirinkdavo daugybė gerbėjų, o įrašai buvo masiškai perkami.

Grupė buvo kviečiama kone į visus svarbiausius šalies koncertus. Kolektyvas pasirodė ir kultinio Kazimiero Šiaulio bei rengiamo dainų konkurso „Jaunimo Estrada ’96“ finale, į kurį patekti būdavo labai sunku. Grupės hitai sukosi visose radijo stotyse ir užėmė aukščiausias pozicijas jų topuose.

Viena iš dainavusių – Jurgita Petrovienė, grupės „Rondo“ lyderio Aleksandro Ivanausko dukra, į grupę „Mink Taką“ įsiliejo būdama vos 15-os. Minetą atlikėją ir kalbinome pirmąją laidos valandą.

Laidos garso įrašas: <a href="http://www.youtube.com/watch?v=maPF6bd1CDM?hl=en"><img src="http://rs2.lt/wp-content/plugins/images/play-tub.png" alt="Play" style="border:0px;" /></a>
Grįžti atgal