„Junior“

Sėkmingas grupės „Junior“  kopimas į populiarumo viršūnes prasidėjo dar 1996-iais metais, kai pasirodė debiutinis albumas „Striptizas” (šio albumo buvo parduota apie 15 000 kopijų), kuriame skambėjusi muzika užkariavo radijo stočių ir televizijų topus. Tų pačių metų muzikiniuose apdovanojimuose grupė „Junior“  gavo pirmąjį savo apdovanojimą – buvo pripažinta geriausiu metų debiutu. Tais laikais grupėje buvo net 8 nariai iš kurių palaipsniui formavosi grupės branduolys. Teigiamas „Junior“  įvaizdis – tai, kad grupė viešai deklaravo savo nuostatas laikytis sveiko gyvenimo būdo – ir intensyvus darbas koncertuose bei įrašų studijose susilaukė įvertinimo ir 1997 metais, kai pasirodė pirmasis lietuviškos muzikos istorijoje singlas „Meilė jūroje”.

Grupė „Junior“  viena pirmųjų Lietuvoje savo koncertuose pradėjo naudoti specialiuosius efektus – didelias scenografines kompozicijas ir vaidybos elementus, pirotechniką, modernią apšvietimo techniką. Tai Lietuvoje buvo gana naujas reiškinys, kuris grupei padėjo išsikovoti plataus publikos rato simpatijas. Tuo metu išsikristalizavo ir grupės branduolys – kurį sudarė Rosita, Mintarė, Laima ir Andrius. Logiška, kad būtent grupei „Junior“  pirmą kartą lietuviškos muzikos istorijoje bendradarbiauti pasiūlė garsus užsienio muzikantas – DJ Bobo, su kuriuo lietuvaičiai įrašė bendrą dainą „Stebuklų Šalis”.

Pirmąją laidos valandą kalbinome „Junior“ vokalistę ir lyderę Rositą Paulauskaitę.

 

Laidos garso įrašas: <a href="http://www.youtube.com/watch?v=VC-L9MGd5UQ?hl=en"><img src="http://rs2.lt/wp-content/plugins/images/play-tub.png" alt="Play" style="border:0px;" /></a>
Grįžti atgal